Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Cegléden miért ilyenek az...

Cegléden miért ilyenek az autósok nagy része?

Figyelt kérdés

Bocsánat az általánosításért persze tisztelet a kivételnek!

Ma is majdnem elütöttek de hát ez már nem az első eset ritkán állnak meg a zebránál aki megáll külön bólintani kell hogy köszönöm.

Úgy kell elugranom néha az autó elöl mert nyomja neki mindegy hogy később jött vagy csak jönnek nem állnak meg.

Tőlem lehet nyomni a városba meg gyorsulgatni meg gyorsulási motorral is meg minden csak a zebránál álljanak már meg könyörgöm.

És még nekik áll feljebb ha lelépek zebránál közbe meg gyorsan megy és le kell fékeznie, pedig nem is az utolsó másodpercben lépek le a zebránál és ki száll az autóból és elkezd pampogni.

Hát komolyan mondom legszívesebben ha lehetne fegyvert tartanék magamnál és aki nem áll meg zebránál és úgy megy hogy elüti az embert majdnem lelőném ott helyszínen keresztül lőnék az üvegen ha meg későn venném elő a fegyvert akkor meg addig lőnék utána amíg csak van golyóm. De ez csak ábrándozás nem akarok én börtönbe jutni sose csinálnék ilyet csak ha lehetne.


2012. okt. 26. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
ja ha meg majd akkora leszel,hogy már autót vezethetsz,akkor meg jöhet az a kérdésed,hogy :Cegléden miért ugranak a gyalogosok az autó elé a zebránál,
2012. okt. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

A helyzet az, hogy valamit nagyon bénán csinálhatsz! Én gyalogosként úgy lépek le az útra, hogy a közelítő autósnak a legkisebb problémát okozzam, azaz ha én ülnék az autóban, akkor ne anyázzam magam. Fordított esetben is ezt várnám el, amikor én ülök az autóban, de ez nem szokott sikerülni.

Sosem lépek le úgy, hogy egy lendületben lévő autósnak meg kelljen állni! Ha már épp lelassított másik gyalogos miatt, vagy még messze van, és kis lassítással el tud engedni, én csak akkor lépek le. Azzal is védem ám a környezetet, ha nem kell miattam megállnia, elfüstölni egy csomó féket, üzemanyagot, stb.

2012. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nagyon egyetértek 17:35- el,csak helyeselni tudom amiket leírt
2012. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én sokat járok Cegléden gyalog iskolába és tapasztaltan tudom.Ne nézzetek már hülyének nem írtam volna ki én ezt ha nem unnám már őket én is elszoktam őket engedni nem vagyok köcsög de azért álljon már meg a menet én se szobrozok órákat amúgy is kötelességük lenne meg állni és nem szoktam csak úgy leugrani a zebrára.
2012. okt. 26. 20:03
 5/15 A kérdező kommentje:

Meg amúgy is egyszerűen nem is lehet eldönteni hogy lelépjek -e a zebrára mert az egyik sávban megállnak a másikban meg jön mint az állat pedig látja hogy megállt a másik, meg átakarok menni.

Ha én autós lennék nem lennék ekkora f*sz.Látja azt már az ember hogy az a gyalogos átakar-e menni vagy nem és megáll nem az hogy még nyomja is neki.

2012. okt. 26. 20:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudják azért itt egy-két autós hogy miket csinál meg nem akar megállni tudják azt azért egy páran magukról.Akinek nem inge ne vegye magára.
2012. okt. 26. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Bp.-n is hasonló a helyzet:

ma reggel jöttem haza, át a zebrán - az egyik autós megállt, mögötte a 3. meg lassítás nélkül, jobbról előzi meg.

2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Filmezd le ha tudod, és add oda az illetékes szerveknek.
2012. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

"És még nekik áll feljebb ha lelépek zebránál közbe meg gyorsan megy és le kell fékeznie"


Na én az ilyen autó elé kiugráló majmoktól tudok megőrülni. Körül se néz és lelép az autó elé, csak azért, mert azt hallotta valahol, hogy neki ott aztán feltétlen elsőbbsége van. Elmondok egy aranyszabályt: csak akkor van elsőbbséged, ha megadják.

Általában én is elengedem az embereket a zebrán, de nem szeretek csak azért padlófékezni, mert egy öngyilkos hajlamú kiugrik elém.

2012. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Épp az hogy nem vagyok hülye, szétnézek de az a még jobban nyomja neki, és elsőbbség adás van ,te vagy 2 tonnás vassal aki elüthet nem én.És időben lépek le a zebrára.
2012. okt. 28. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!