Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudják elfogadni az...

Miért nem tudják elfogadni az autósok, hogyha valaki az út szélén kerékpározik?

Figyelt kérdés
Miért kell mindig azt a k__va dudát nyomni és ugatni ki a kocsiból (takarodj a__ádba...kezdetű mondatok)??
2011. nov. 25. 20:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert köcsögök.
2011. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Szerintem azért, mert a legtöbb helyen van bicikliút, és akkor illenék azt használni. Bár nálunk is hiába van a Mecseken(Pécs-Orfű közt) nem igazán van kihasználva, inkább mennek a biciklisek az úton, ami azért elég veszélyes lehet, mert lássuk be nem egy egyenes útszakaszról van szó. Szóval szerintem ahol nincs bicikliút ott megérthető, ha egy kerékpáros az úttest szélén közlekedik, de ha van akkor igenis használja.

2011. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
mert bunkók. és soha nem ültek biciklin. mégis, hol kéne menni, ha nem az út szélén? és a bicikliút meg nem megy párhuzamosan minden út mellett, az is előfordulhat, hogy ugyan ott meg mellette, de te a másik irányból jöttél bicajjal, és egy idegi az úton kell tekerni, míg nem találsz egy, a bicikliútra rávezető lejáratot.
2011. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Mert azt hiszik,hogy nekik mindent lehet,mert tellett autóra.Nekem nem.Ennyi.Nem tudok mit csinálni,ez van,ha idegesítem magam rajta,nem lesz jobb.

Hozzá teszem,rám "jogosan" villognak,mert olyan helyen vagyok kénytelen biciklizni,ahol tábla tiltja,kerékpárút nincs,busszal se tudok menni dolgozni,mert mikor megyek még nem jár,mikor jövök már nem jár.Ilyen egyszerű.

Főút,alig van forgalom,de a rohadt táblák megvannak.Az út széle homokos,gazos(sokszor térdig érő) ott nem lehet tekerni.Repülni meg nem tudok,földes út nincs,meg másik se,ahol mehetnék.

Ilyen egyszerű.Mivel nincs más lehetőségem,nem foglalkozok vele.(ki vagyok világítva,mellény,minden)

2011. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Városon kivül nekem jó tapasztalataim vannak.

Autósok simán kikerülnek. Kamionosok halkan dudálnak. Pont annyira hogy halljam, de ne kapjan infarktust.


Városon belül néha kifogok pár parasztot, de lesz@rom.

2011. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Én autós vagyok de vannak rossz tapasztalatom kerékpárosokkal.Mikor megelőzöm őket ujjal mutogatnak.Bár én szívem szerint a főutakról kitiltanám őket mivel az AUTÓút és a magasabb rendű utakat robbanó motoros járműveknek találták ki :személyautók , buszok , motorok , kamionok , tehergépkocsik.A biciklis vagy tekerjen mellékúton vagy tagúton egyrészt nekik is veszélyes a magasabb rendű út meg az autósokat is zavarja illetve lassítja néha akadályozza a forgalmat.Na meg ők nem tanulnak kreszt úgyhogy erről ennyit.A kresz oktatóm minden órán elomondta hogy a biciklisek és a gyalogosok a legrosszabb közlekedők mivel nem ismerik a kreszt nem tanulták ő meglehetősen utálja az úton haladó bicikliseket.A legjobb lenne ha a bicajosok is tanulnának kreszt.
2011. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én biciklis vagyok és tudom a kreszt, nálunk volt általánosban biciklis kresz oktatás!!!
2011. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen kedves utolsó te az 1 százalékuk vagy a bringásoknak akik tudják a kreszt.
2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Elhihetted, hogy nem 1% vagy, rengeteg bringást ismerek, sokan ismerik a kreszt.
2011. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak nem budapesten tekersz? Mert akkor szokj hozzá, itt mindenkinek ugatnak mindenért...
2011. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!