Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség, nem tudom elfogadni...

Segítség, nem tudom elfogadni magam (? )

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így élni a napjaim. Egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Ha a hajam jó, akkor az arcommal vagyok elfoglalva. Ha nő egy új pattanásom, akkor már -50% az önbizalmamból. Kevés ruhám van, és annyira szeretnék kicsit divatosabban öltözni, de nem tehetem meg. Nem szeretek iskolába járni sem, mert mindig úgy érzem, ha nevetnek, akkor rajtam nevetnek... :( Meg sem tudom igazából fogalmazni mit érzek, de nagyon rossz. Esténkét nagyon nehezen tudok csak elaludni, mert arra gondolok, hogy holnap mennyire rossz lesz a napom. Próbáltam már pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, de nagyon nem megy. Tudom, szánalmas vagyok. Mit tehetnék?
2011. nov. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
reménytelen...
2011. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De jó hogy egyeseknek ez a legnagyobb problémája! Irigyellek érte! :/ Tökéletes ember nincs! Az emberek többnyire a másik személyiségére figyelnek, nem feltétlen arra, hogy van-e pattanása! Hány éves vagy amúgy?
2011. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak hogy egy kis segítség is legyen a válaszok közt, azért nem tudod elfogadni magad, mert attól akarod függővé tenni hogy te milyennek látod magad, hogy szerinted mások hogy akarnak látni. de így nem fog menni, virslivé műtheted a szád, kosárlabdává a melled, lehet lazítani, feszesíteni, felvarrni, levarrni, örökké elégedetlen leszel. jobban érzed magad, ha egy kicsit alterosabbra veszed a figurát.
2011. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3. válaszolónak. Ma megpróbálok úgy bemenni suliba, hogy nem érdekelnek mások. Most egy olyan ruhát vettem fel, amit eddig nem mertem volna, mert úgy érzem, hogy mindenki engem bámulna benne (mivel nem szoktam csinosan öltözködni, csak lazán). Ha nevetnek rajtam, hát nevessenek. Majd meglátjuk mi lesz! :)

Tegnap kicsit mélyponton voltam, amikor ezt a kérdést kiírtam. Azért ennyire nem reménytelen ám a helyzet. Csak vannak rossz napjaim! :)

2011. nov. 25. 08:06
 5/6 anonim válasza:
Dolgozz meg az ennivalódért és nem lesznek ilyen gondjaid.
2011. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó volt a mai nap. Próbálok ilyen pozitív maradni. Utolsónak meg azt üzenem, hogy dolgozom az ennivalómért suli mellett... szóval :)
2011. nov. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!