Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem tudják elfogadni az...

Miért nem tudják elfogadni az autósok, hogyha valaki az út szélén kerékpározik?

Figyelt kérdés
Miért kell mindig azt a k__va dudát nyomni és ugatni ki a kocsiból (takarodj a__ádba...kezdetű mondatok)??
2011. nov. 25. 20:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen,biztosan adnak kismotort is,50-60 ezerért.

Én a biciklimet 4 ezerért vettem,5 évvel ezelőtt,jócskán használtan.Örültem,hogy arra tellett.

Kicsit sem mondható jónak az anyagi helyzetem,de alapvetően úgy érzem,hogy ez nem az én szégyenem.Elég sokat dolgozok azért,hogy mindenünk meglegyen,de hónap végén már kenyér gondunk van.Internet se lesz,ha lejár a hűségidő a hónap végén,mert azt se tudom tovább fizetni.


A közeljövőben biztosan nem lesz pénzem kismotorra,bár nagyon szeretnék,mert akkor nem kellene olyan sokat biciklizni a sötétben/esőben/hóban stb...

Igen,tudom a kreszt,de egyszerűen nem tudom betartani.Én lennék a legboldogabb,ha lenne bicikli út,higgyétek el.

És igen,végül tudnék venni kismotort,2 havi fizetésemből maradna annyi,hogy vegyek.De akkor semmit nem ennénk 2 hónapig és semmit se fizetnék ki,szóval az egész kis család szépen lassan éhen halna.

Egyenlőre marad a bicikli,próbálok nagyon óvatos lenni,világítás,prizmák miegymás és nyilván,amint lesz lehetőségem venni motort,veszek.De nem engedhetem meg magamnak egyenlőre sajnos...

Kölcsönből meg van pont elég,éppen azért nem marad semmire.


Na,ennyit erről :-(

2011. dec. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!