Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem lehetne csinálni valamit...

Nem lehetne csinálni valamit a konvojozó vé*gl*nyekkel?

Figyelt kérdés
Közvetetten sokkal veszélyesebbek, mint a "dinamikusan" vezetők.
2023. febr. 28. 21:52
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
17%
#40 Nekem mondod? Hát látom, hogyan butulnak akár a filmek. Régen szórakoztattak, most speciel 5-10 perc után tudom, mi a vége, de állítólag szórakoztatónak kéne lennie. Pont amit mondasz. Nézünk, nem látunk.
2023. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
88%
Na milyen jól felszopkodta egymást a két szakértő :D
2023. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
85%

#42

+1 😂😂😂

2023. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem amúgy saját magával beszélget a kérdező egy másik fiókból. Ennyire nem szophatja egymást fel két ember...
2023. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
13%
#44 Nem, én a kérdező nélkül vagyok az utak királya. A gond az, hogy nem vagyok különösebben tapasztalt, sem okos, sem semmi, mégis úgy tűnik, hogy az itteni válaszolókhoz képest a szerény tudásommal és tapasztalatommal is bőven normálisabban közlekedek, mint a többség. Gondolom ti vagytok a szőke nők, akik a belső sávban facebookoztok.
2023. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!