Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem lehetne csinálni valamit...

Nem lehetne csinálni valamit a konvojozó vé*gl*nyekkel?

Figyelt kérdés
Közvetetten sokkal veszélyesebbek, mint a "dinamikusan" vezetők.
2023. febr. 28. 21:52
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha ki akarsz hajtani, akkor időben kisorolsz és kész.

Autópályán lehet, hogy vagy 300 métert is kell menned a külsőben, úr isten, de tényleg felháborító. Főúton, meg nem állsz neki előzni, ha le akarsz fordulni, mert a belsőből amúgy sem tudnál. Problem solved.

Nem olyan bonyolult ez a közlekedés.

2023. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
x6: Akkor meg bőven van időd a kamion előtt besorolni, mi a probléma?
2023. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a gyakoris sofőrök miért hiszik azt, hogy rajtuk kívül mindenki hülye?

Itt mindenki elvenné egyből a jogsit mindenkitől. Aki tud vezetni az nem itt kérdezget ilyen baromságokat.

2023. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 NTBS ***** válasza:
100%
Előzd meg őket.
2023. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

"Megy egy lassabb jármű, és feltorlódik mögötte egyre több brom, akik egymás seggében mennek. Na ezeket már nem tudod kielőzni folyamatos szembe forgalom melettett"


A kérdést meg is válaszoltad. Valószínűleg a feltorlódott "barmok" sem tudják megelőzni a szembeforgalom mellett.

2023. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy te ugyanazt csinálod, mint a többi "barom", azaz nyomulsz a sor végére rátapadva, hogy megelőzhesd a sok "konvojozó véglényt".
2023. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Szépen megvárod, míg előtted előzgetnek. Vszínű, hogy jobban látnak és jobban ismerik a saját autójukat, képességeiket. Ha én megyek egy traktor mögött, már látom, hogy ki az, aki meg fog előzni minket, azokat hagyom, aztán utána index ki és előzök. Ha a férjem autójával vagyok, akkor tudom, hogy gyorsul mint állat, nem várok én sem. Szerintem látják is, hogy jó autó, tudják, hogy előzni fogok. A kis csattogóm meg egyesek szerint vlény, mert nem gyorsul 3 mp alatt 100-ra és csak akkor előzök, ha nem jön semmi.
2023. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
#17 Mondjuk egyszerű, klíma kikapcs, visszakapcsolsz akár két fokozatot is, és máris minden autó gyorsul. Amúgy nem abból látják, hogy előzni fogsz, mert nagy vagy drága vagy akármilyen autóban ülsz, hanem a "testbeszédből". Azért nem használnak rengetegen indexet manapság (elképesztően felelőtlen és undorító módon egyébként), mert megszokták, hogy aki tud közlekedni, az úgyis látja index nélkül a szándékot. Tény, hogy rossz szokás, de nem sokkal rosszabb, mint az, aki az index kirakásával egy pillanatban már húzza is a kormányt.
2023. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Közvetetten azért veszélyesek, mert a "dinamikus" alatt türelmetlent értesz.
2023. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

15 = a leglassabb mögött haladónak csak egyet kéne előznie, nekem a sor végén 5-6-ot -- 1 előzésre lenne elég hely, 5-6-ra nem


nem talált, én mindig tartok magam előtt besorolásra elegendő követési távolságot városon kívül

2023. márc. 1. 21:10
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!