Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga tippek?

Forgalmi vizsga tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, van már jópár ilyen kérdés, de azért gondoltam, hogy én is leírom a szituációm.


46 órát vezettem már és jövő héten megyek forgalmi vizsgára, amitől iszonyatosan parázok. Kresz és elsősegély elsőre ment, szóval reménykedem, hogy forgalmin is képes leszek elsőre átmenni, de az oktatóm mindig képes elbizonytalanítani.

Nem arról van szó, hogy nem bírom a kritikát, mert persze, ha hibázok, mondja meg. Hanem arról, hogy nem a vezetésemet, hanem engem kezd el kritizálni, mint személyt, hogy azért hibázok, mert ilyen meg olyan vagyok. Pl. legutóbb megkaptam, hogy mennyire merev vagyok vezetés közben, és biztos kiskoromban is az voltam és biztos van valami traumám, stb. Az egész óra el telik ilyen beszólásokkal, és még akkor is lecs*sz, ha felteszek egy kérdést.

Felmerült az oktatóváltás, de ennyi óra után már nem akartam váltani. Jövő héten pedig mehetek forgalmizni, csak az oktatóm bogarat ültetett a fülembe, hogy biztos megbukok, holott jól vezetek és nem sértek szabályt vagy teszek olyant, ami bukást okozó hibának minősül.

Nektek milyen tapasztalataitok vannak, amiket megosztanátok ezzel kapcsolatban?



aug. 16. 11:23
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Gratulálok!:)
szept. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Vettél órákat közötte? :D
szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
2 alkalommal vezettem még összesen 4 órát, mert bizonytalan voltam kissé:)
szept. 26. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!