Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerdán forgalmi vizsga,...

Szerdán forgalmi vizsga, tapasztalatok, tippek?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, de szerintem elmulik akkor mikor beulok majd az autóba. 30 órát vezettem, a kötelező 30at. Oktatóm szerint jól megy, csak néha bambaskodok. Parkolás sose sikerul elsőre csak második javításnal általában. Szívesen meghallagtom a ti tapasztalataitokat,illetve tippeiteket. Köszönöm! B kategória.
2020. febr. 16. 21:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, Mátészalka azért más, én Budapesten tanultam, és vizsgáztam is.

Amúgy vicces, mert Bp-en születtem, éltem, és dolozom nap mint nap, de Tatabányán élek, és sokan mondták, hogy miért nem Tb-n tanultam. De pont ezt mondtam én is, hogy aki Bp-n megtanul vezetni, az mindenhol tudni fog vezetni.

Itt a tanpálya az M3 kivezetője alatt volt, 2 perc alatt már autópályázhattunk, ha olyanunk volt éppen.

A vizsgaútvonalak mindegyike érintett villamospályát (Erzsébet Királyné útja) hol kisorolsz, hol be, villamosra vigyelsz, szigetperonra szállnak le a gyalogosok, lépnek le az útra gondolkodás nélkül, stb. De pl. pont az útvonal legelején trolival kerülsz "konfliktusba" aki hiába van elsőbbséged, nyomja neki, mert ott a felsővezetéken váltó van, és mennie kell különben elakad, és tolhatják az utasok a trolit.


A kedvenc forgalomcsillapított egyenrangú kereszteződéses szakaszomon sem tudtam úgy menni, hogy ne jöjjön minden 2. utcából ki egy autó jobbról.

Nyilván ez teljesen más forgalom.


Tehát egy nagyvárosban megtanulni teljesen más.


De én a mai után azt javaslom, hogy ne izguld el. Ha az oktató vizsgára enged, nagy baj nem lehet.


Az autó átvétele pedig színház, de Simonyák Zoltántól átismételheted: :D


https://www.youtube.com/watch?v=ZeNAy5DJ5hQ


Amúgy hatalmas a figura, élőben is. Sokszor találkoztam vele a tanpályán.

2020. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
11:30, hajrá!
2020. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Siker!!! Köszönöm mindenkinek 😃😃
2020. febr. 19. 13:38
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

GRATULA!!

na akkor most durvagyorsan bezöldkezezel minden választ!! :DDDDD

2020. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Rendben! :D :D :D :D Megbeszéltük! :)
2020. febr. 19. 19:04
 26/27 pepejeans válasza:
0%
az egész egy korrupt banda s ha buksz semmit sem tehetsz veszprémben engem 3 x huztak annak ellenére hogy van motor jogsim már 5,éve koruupt veszprém
2020. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azen oktató 2* annyit vitt autópályára mint a kötelező hogy meglegyen a km-ter. 30 óra után beirt vizsgára 8 órát vettem fel pluszba. Bukás volt, egyből vizsgaidopont, heti 3 nap 10 órát vettem fel önként vizsga előtt 1 órával mentünk egy kört, és szerencsémre ezt is húztam, meg is lett....

Az oktatom vezetni tanított meg esnem csak az alapokat hanem azt is Meg mutatta hogy a való életben mit szokás tenni. Pl engedjem be ha vki sávot vált, illetve a szükség törvényt bont helyzetek....

2020. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!