Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerdán forgalmi vizsga,...

Szerdán forgalmi vizsga, tapasztalatok, tippek?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, de szerintem elmulik akkor mikor beulok majd az autóba. 30 órát vezettem, a kötelező 30at. Oktatóm szerint jól megy, csak néha bambaskodok. Parkolás sose sikerul elsőre csak második javításnal általában. Szívesen meghallagtom a ti tapasztalataitokat,illetve tippeiteket. Köszönöm! B kategória.
2020. febr. 16. 21:04
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Szóval egyet értett a vizsga biztos. De ez van 3 a magyar igazság reméljül nem lesz ráadás. Ne add fel ha nem sikerül. 21/L
2020. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#10

A stop táblás kikanyarodás azért gáz, mert jelezhet tévesen, és belédjöhet.

Te lennél a hunyó, mert nem adtad meg az elsőbbséget.


Kéz és lábtörést a harmadikhoz!

2020. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül félek 😂😂😂 SZURKOLJATOK❤️❤️❤️ ÍROK HOLNAP 11 30kor vizsgázok
2020. febr. 18. 17:48
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ma sikerült!! :))))))))))))))

Én vagyok a #1 és #4. válaszoló.

Első vizsga próbálkozásom volt, és meg is lett :)


Ráadásul olyan vizsgabiztossal, akiről közölte az oktató, hogy elég gázos, magába forduló, uh nem számít tőle semmi jóra. "Esélytelenek nyugalmával" indultam neki. És meglett :)


Amúgy én csak picit izgltam, amikor ott óráknak tűnő 10 percekig várakoztunk a vizsgabiztos érkezésére, utána jármű átvétel, formaságok, indulás, és már sodszódsz is az árral. Egyszer lepillantottam, és láttam, hogy hoppá, már 45 perce tekergünk.


És ráadásul még egy futóbolond gyalogosom is volt, aki a zöld lámpánál magában beszélve ott tátogott a zebra előtt (gyakorlatilag magyarázott magának valamit), én lassan fordultam, intettem is neki, nem mozdult, aztán kijött belőlem, hogy "na veled mi lesz?" aztán mint egy isteni jel, intett, h elenged menjek. Akkor mondtam hangosan, hogy "jólvan, elenged, akkor megyünk". Én ezt láttam akkor jónak, nehogy az legyen, hogy a vizsgabiztos nem látta, és megbuktat, mondván nem engedtem át, pedig elsőbbsége volt.


Én nagyon boldog vagyok most, és nagyon örülök, hogy egy az oktató szeriont gázos vizsgabiztossal, és khmm, kenőanyag nélkül (!!) átmentem legelsőre.

Ez nekem sokkal nagyobb büszkeség, mert az összes kollégám mondogatta, hogy készítsem a deákbérletet, mert anélkül tuti bukta 1x-2x.....

2020. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből gratulálok!!! Szurkolj holnap!!!
2020. febr. 18. 20:57
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá, szurkolok!

Hol vizsgázol?

2020. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Mátészalkán!
2020. febr. 18. 21:08
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem megsértve, de Mátészalka közlekedési szempontból egy kis falu, már értem, hogy miért szóltál be a 70órát vezető kommentelőre reagálva... de a vizsgától még ott is félsz :-)

Szerinted a mostani tudásod mire lenne elegendő Debrecenben, Szegeden, vagy Budapesten?

Akik ott tanulnak vezetni, oktató mellett tanulják a villamospályával ellátott úttesten közlekedést, buszsávok használatát, csúcsforgalomban ott valóban tömeg van járművekből, gyalogosokból - sikeres vizsga után mindezeket neked oktató nélkül, önállóan kell megtanulni kezelni, nem csak Mátészalkára érvényes jogosítványt adnak :-)

2020. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Persze tudom én. De azért mégis félek, hogy megbukok. A villamosoknal tomegkarambolt okoznék 😂😂
2020. febr. 18. 21:24
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra mutatványt nem fog kérni a vizsgabiztos, a gyakorlásokon megszokott módon az oktatód utasításait kell követned, az ő segítsége nélkül kell végig menni a vizsga útvonalon.

A vizsgabiztos egy utas lesz hátul.

2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!