Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak sokan oda a...

Miért vannak sokan oda a simsonért?

Figyelt kérdés

Láttam már sok kérdést amikor egy-egy hibát akartak megoldani simsonnál. Volt teleszkóphiba, karbihiba, gyújtáshiba...

Miért veszik ha ennyi gond van velük. Miért adnak egy 20 éves motorért 70-80ezer forintot? Nekem is volt simsonom és csak a gond volt vele, csodálkoztam hogy hamar el tudtam adni. Sajnos én is hittem bennük hogy megbízható motorok de kb többet volt szerelőnél mint nálam.

Olyan kérdés amikor robogó probléma van alig van az oldalon. Tudom hogy ez nem valós "statisztika" de a robogókkal fele annyi gond sincs.

Az én robogómmal eddig semmi probléma nem volt.

Nincs régóta nálam de amikor a simson is pont ennyi ideje volt meg akkor már nem először vittem szerelőhöz.


2010. júl. 10. 22:33
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: röviden és tömören: arról senki nem tehet, hogy te csak gányolt simsonnal találkoztál eddigi életedben. Igenis a Simson az MOTOR, nem műanyag fos. Megnézném bármelyik mostani rotyogót 30 év múlva, hol lesz. Esetleg újrafeldolgozott műanyagként újjáéled mint szemeteskuka...
2010. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Pontosan,meglehet szerelni ha van valami gond nagyon gyorsan,és meglehet tanulni vele nagyon jól váltani.
2010. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha olyan kemény simsonosok vagytok gyorsuljunk egyett egy 16% os emelkedőn felfelé.(az én robogóm teljesen tuningmentes 50ccm megnézném hogy egy tuning mentes simson,ott hogy gyorsulna?) max:1esbe felvánszorogna.Én pont ma mentem egy ilyen emelkedőn a legmeredekeb részén 40-ről 60ra pillanat alatt felgyorsult,minden gondolkodás nélkül.(yamaha jog 3kj kistestü)
2010. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Terhelhető? pakolható?

2en ültünk a simsonon és alig indult meg, ketten voltunk 130-140 kiló.

Mit pakolsz a simsonba és hova? A légszűrőházba jó ha belefér egy szerszámkészlet.

A robogón csomagtartó van az ülés alatt amibe simán berakok egy teli szatyrot.

2010. júl. 12. 17:17
 35/37 anonim ***** válasza:

Mind1,hogy itt hülyültök egymással,de olyat kell venni ami nekem van és kész.Malaguti Drakon NKD50

Na ezt megnézhetitek,hogy megy fel egyesbe 16oson.

2010. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
A te motorod drága, ennyi pénzért már illik egyesben felmenni egy dombon xD
2010. júl. 12. 22:25
 37/37 anonim válasza:

helló!

az elején szögezzük le hogy van szart simson de nem mind az!!! a hülyére tákoltakat nem szabad érékelni

nekem is simsonom van igaz h ez a második de én nagyon szeretem

nagyon jó kis motor ha jól megvan javítva és tudod h mit kell figyelni a karbantartáskor

jó kis MOTOR mert váltós kuplungos mindene magvan és köbcentijéhez/évjáratához képest nem is rosz teljesítmény

a robogók fürgébbek ezeknek

a simsonoknak megvan az a maga hangulatok hogy simson aki nincs benne az nem érzi át ez több mint motor ez már egy életérzés

az enyém meg is van kímélve nincs széthajtva 4 sebességes megszakítós még mindig 6 volt os de jl világít mert rézkábelek vannak benne gyárilag és ez sokat jelent gyári fényezésem van indexek duda mindene megvan

annyi h fel lett húzva a kipufogója m kicseréltem benne a csapágyakat meg a szimeringeket igaz még egy fúrás vár rá de tudom ha becsülettel megcsinálok mindent akkor ez nem fog ott hagyni az út szélén és még hosszú ideig faxa kis masina marad

ennek ellenére én méis árulom az enyémet mert kinőttem belőle

190 cm magasra nőttem és hosszú úton már fáj a derekam

ha veszek akk biztos nem robogót fogok venni mert nekem halálfélelmem van rajta h nincs semmi a lábam közt=)

magasabbat aprilia rx yamaha dt valami krossz féleség

a simson az simson vannak érvek ellenérvek nekem teccik

2010. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!