Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak sokan oda a...

Miért vannak sokan oda a simsonért?

Figyelt kérdés

Láttam már sok kérdést amikor egy-egy hibát akartak megoldani simsonnál. Volt teleszkóphiba, karbihiba, gyújtáshiba...

Miért veszik ha ennyi gond van velük. Miért adnak egy 20 éves motorért 70-80ezer forintot? Nekem is volt simsonom és csak a gond volt vele, csodálkoztam hogy hamar el tudtam adni. Sajnos én is hittem bennük hogy megbízható motorok de kb többet volt szerelőnél mint nálam.

Olyan kérdés amikor robogó probléma van alig van az oldalon. Tudom hogy ez nem valós "statisztika" de a robogókkal fele annyi gond sincs.

Az én robogómmal eddig semmi probléma nem volt.

Nincs régóta nálam de amikor a simson is pont ennyi ideje volt meg akkor már nem először vittem szerelőhöz.


2010. júl. 10. 22:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Azért robogókkal is van gond, mert az enyémnek idén már 2x volt széthúzva a blokkja, de olyan simson nem hiszem, hogy létezik ami olyan utakon járt már mint az én kis Srem.

Jogos az általad feltett kérdés ezt én se értem.

2010. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért az emberek szeretnek veteránautózni. Van egy sajátságos életérzése, és az autókkal ellentétben ez megfizethető szinte mindenkinek.
2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
12%
Én sem értem, hogy tudnak azokra a tragacsokra ráülni. Én eszküszöm kiröhögöm aki simsonnal megy. Szentem ciki.
2010. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek én nemtudom ti miről beszéltek én megcsináltam az enyémet és már két éve hajtom igaz hogy enged a teleszkópnál a szimering (mindig utánatöltök egy kis olajat) meg sokszor beköpi a gyertyát de amúgy megy mint a nyíl (pedig ha valaki én nem kímélem, mert tereptől a patakon át mindenhol átmegyek vele)
2010. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és aputól 6 évesen kaptam meg az elsô mocimat, egy simsont. Én imádtam, szerelni is megtanultam, volt vele gond, de sokáig megvolt. Apámnak meg egy simson star-ja volt. Rezgett a kormány, hangos volt, lefulladt, de még a mai napig talpon van.
2010. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Megint én: simsonnal mentünk motorostalálkozóra is, mindkét oldalára hûtôtáskát raktunk, nagyon jó volt. Igaz a Pilisben kettesben mentünk felfele,néhol egyesben de az már mellékes.
2010. júl. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Az én SR50-emet 50000-ért vettem. Meg lehet nézi, milyen robogót lehet kapni 50-80ezer forintért, és ezek a robogók hol lesznek, amikor annyi idősek lesznek, mint most a Simsonom. Ezek a motorok nem mai darabok, érthető, ha elmegy egy-két szimering, tönkre megy a gyujtás, van vele gond. De ha egy szekértő kéz rendesen rendbe rakja, kivisz a világból. Menj el egy hosszú túrára egy 100000Ft-os Kymcoval vagy Keeway-jel. Nem biztos, hogy hazaérsz, szétpörög alattad a motor. Egyébként szerintem azért lehet kevesebb robogó problémáról olvasni, mert ha gond van egy robogóval, azt általában szerelőhöz viszik, a Simsonosok meg megcsinálják saját maguk. Persze, van olyan robogó, amivel nem nagyon van gond és jó minőségű, de annak az ára félmillió, pár évesen is 200-300 ezer forint. Meggyőződésem, a Simsonokkal egy árban lévő Keeway, Kymco, nevenincs motorok nem érnek annyit, mint a Simsonok.
2010. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd nézzétek meg a robogótokat húsz év múlva, szerintem már rég roncstelepen lesz! Az összehasonlítás akkor okés, ha egyidős járgányokat nézel!
2010. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kerdezo 100 szazalekosan igazad van...nemtudom en sem hova istenitik a simsonokat mikor a robogo tutui jobban is megy es kevesebb is a problema vele...es nembiztos h a robogokat szervizbe viszik mivel en is magamnak csinalom meg...es az en robogom jelenleg 10 eves es tokeletesen mukodik, es meg ok fikazzak h ilyen tuning szettel ugy le hagy megigy...ha abba teszunk tuningot...hat tegyunk ebbe is es akkor alljon mar ki a simsonos hogy kie lesz a gyorsab...hat jah hogy a robogo...amugy en nem nezem le a simsonosokat csak az mar beteges hogy mennyire dicserik a sz@rt pedig nem is megy annyira...hany olyan kerdes volt h nem megy 65-el tobbet micsinaljak...gondoltam magamban ez a simson...lehagy egy robogot...SOHA
2010. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
64%
Az én Yamaha jogom 14éves de szinte karcmentes.Motorja soha nemvolt újitva 28000km van benne. Ez teljesen tuningmentes,megnézném melyik simson gyorsúl és megy így.(ja és ismerem a simsonokat,20 év alatt biztos volt vagy 50db)
2010. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!