Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak sokan oda a...

Miért vannak sokan oda a simsonért?

Figyelt kérdés

Láttam már sok kérdést amikor egy-egy hibát akartak megoldani simsonnál. Volt teleszkóphiba, karbihiba, gyújtáshiba...

Miért veszik ha ennyi gond van velük. Miért adnak egy 20 éves motorért 70-80ezer forintot? Nekem is volt simsonom és csak a gond volt vele, csodálkoztam hogy hamar el tudtam adni. Sajnos én is hittem bennük hogy megbízható motorok de kb többet volt szerelőnél mint nálam.

Olyan kérdés amikor robogó probléma van alig van az oldalon. Tudom hogy ez nem valós "statisztika" de a robogókkal fele annyi gond sincs.

Az én robogómmal eddig semmi probléma nem volt.

Nincs régóta nálam de amikor a simson is pont ennyi ideje volt meg akkor már nem először vittem szerelőhöz.


2010. júl. 10. 22:33
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
Énpedig azt nézném meg,hogy a kis robogóddal,hogy mész a terepen és ki bírja tovább.
2010. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
89%

Öreg motor nem vén motor...Kinek mi jön be...azért ilyen simsonom lenne mint ezek itt büszkébb lennék rá mint 1 akárhány 100ezer ft-os robogóra


[link]

2010. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
89%

nekem is szimóm van, én azt szeretem bennük hogy olyan egyszerű a komplett felépítés mint egy faék, de mégis merev és stabil, feldobod a konyhaasztalra és csinálsz egy fullgenerált néhány óra alatt, és az alkatrészek is fillérekért vannak(igaz hogy utángyártott), és még a blokk is strapabíró. olyan tuningokat elbír hogy sokszor én is csak nézek. pl: meg lehet csinálni egy MTX 130-as hengerrel 30! lovasra is, pedig aztán nem mai gépezet.


Nekem moment egy 90/4-es házilag átalakított henger van rajta, Dell'orto PHBG19AS karburátorral és mocskosul megy.

2010. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
89%
helyesbítek: ETX 130-as henger
2010. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Lassan de biztossan a robogó is elmegy terepen.És még ha 10km/h sebességel megyek akkor is van tökéletes hűtése a motornak.
2010. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Vicces.
2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Vices nem vicces ez van ezt nemtudjatok elviselni...
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
De az vicces,ahogy elképzelem,ahogy mész 10-el terepen és közben össze vissza zörög a motor.
2010. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

De itt nem cross motorokról van szó. (mint a simson és a robogók)


Szerintem az életedben nem lesz annyi simsonod mint nekem,szóval van összehasonlitási viszonyom.


És megállapitásom szerint jobbak a robogók.

2010. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Itt a baj! Sok kis hülyegyerek igy simson ugy simson és mégis galyravágják terepen meg tuningolásokkal.
2010. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!