Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vannak sokan oda a...

Miért vannak sokan oda a simsonért?

Figyelt kérdés

Láttam már sok kérdést amikor egy-egy hibát akartak megoldani simsonnál. Volt teleszkóphiba, karbihiba, gyújtáshiba...

Miért veszik ha ennyi gond van velük. Miért adnak egy 20 éves motorért 70-80ezer forintot? Nekem is volt simsonom és csak a gond volt vele, csodálkoztam hogy hamar el tudtam adni. Sajnos én is hittem bennük hogy megbízható motorok de kb többet volt szerelőnél mint nálam.

Olyan kérdés amikor robogó probléma van alig van az oldalon. Tudom hogy ez nem valós "statisztika" de a robogókkal fele annyi gond sincs.

Az én robogómmal eddig semmi probléma nem volt.

Nincs régóta nálam de amikor a simson is pont ennyi ideje volt meg akkor már nem először vittem szerelőhöz.


2010. júl. 10. 22:33
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Én kevés gyári állapotú simsont láttam eddig, a legtöbb simson egy kókányolt roncs.

Enduroként árulják az alacsony kormányos simsont csak azért mert emelt kipufogója van. Sok S51b-ről hiányzik a B (Blinker), vagyis az index.

A gyári példányok nagyon drágák, azon a pénzen amit kérnek értük már lehet kapni fiatalabb, szintén gyári robogót.

2010. júl. 11. 21:50
 22/37 anonim ***** válasza:
Enyém 75ezer volt és 100%ban működik minden rajta. Csak a zöld gyári színt fújatták átt fényezővel metál szürkére ami annyira jóó :D
2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Simson, mert:

-olcsó a fenntartása

-olcsó az alkatrész

-akár út szélén is megjavítható

-van benne "anyag", nem kínai műanyag rizsrakéta

-nagyobb túrákat LEHET vele csinálni

-20-30 évesen még mindig MOTOR

-motorkinézetű, nem csak egy műanyag doboz két kis műanyag gojszli fölött

-nem megy 100-al, de elmegy többszáz/ezer kilométert

-terhelhető, pakolható

-és mert CSAK

2010. júl. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
terhelhető :))xD
2010. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

A simson váznyakon ott vannak a gyári adatok, a legérdekesebb, hogy 260kg-ot haladhatja meg az össztömege.Motor maga vagy 70-80 kg....szóval terhelthető.Én régen motorozom, ma már 1300ccm motorral, de én is Simsonnal kezdtem.Aztán volt ETZ-m, 350 es Jawa, Honda VT 500, Honda CB 750, Fazer 1000, Z 1000 és most FJR 1300. De a simson az a motor, amire ha visszagondolok, ma is mosolyt csal az arcomra. Tervezem, hogy veszek egyet a boltba szaladgálni!!!

Jók a robogók is,nem tagadom, csak semmi köze a motorokhoz.

2010. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Pakolható a simson? :) És hova,a légszűrődeknibe egy doboz cigit?
2010. júl. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Menjetek le 100km-t a hegyekbe (Mátra,Bakony) és utánna eltudjátok dönteni,hogy melyik a jobb.
2010. júl. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyük tisztába a dolgokat. Vannak robogók, Simsonnal hasonló árkategóriában lévők, melyek jobbak(Jog, spacy), viszont vannak, amik silányabbak. Kymco, keeway, praktikeres nevenincs robogók.
2010. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
DE MODT MI KÖZE VAN A ROBOGÓKNAK A MOTOROKHOZ?a IFA SIMSON AZ MOTOR,UGYANIS RENDES VÁLTÓS,A ROBOGÓN MEG HÚZOD A GÁZD ÉS ÖRÜLHETSZ NEKI.
2010. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%
:)) a simson s a motor...:)) ha a simson motor akkor megeszem ocseem a simsonnak annyi koze van mint nekem a teli hoeseshez :)):)) a simson sose volt motor ocsem s nem is lesz egy fostal;icska amit minden zorog sha meghuzod a gzd lefullad simson en igy szeretlek :))
2010. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!