Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják azt sokan, hogy...

Miért mondják azt sokan, hogy télen nem jó autót venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Miért, jó?


Hideg van, csúszik az út, a hótól nem látsz ki rendesen csak ha minden indulás előtt 20 percig vakargatod a jeget a -20 fokban az ablakról, a mazsolák csak 20-al mernek menni ezért hatalmas dugók vannak...

2011. okt. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert úgy jársz mint én megveszel egy szarrá rohadt kocsit mert a hótól meg mocskotól nem látszik mennyire rozsdás például.
2011. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én télen vettem. A kocsi tiszta volt, garázsban állt, nem volt semmi gond.
2011. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így igaz ha hóban sárban áll hónapokig akkor bizony elég dzsuvás lehet. Megvenni meg veheted de azt rendbe is kell rakni.
2011. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dízelt pont, hogy télen kell venni...(legalábbis időset, sok km-el)
2011. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki 10centis dzsuvával mutatja be a kocsiját azt ott is kell hagyni azonnal. De így igaz ,dízelt télen kell venni. És kikötni, ha meleg motorral vár akkor tárgytalan a dolog.
2011. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen megvolt a tanulópénz első autóm szóval elsőre nagyon megtetszett és nem tudtam reálisan nézni a dolgokat de nem gáz mert apám autószerelő meg hegesztő szakmája is van szóval viszonylag olcsón rendbehoztuk az egész autót.
2011. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!