Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez reális ár ezért a Simsonért?

Ez reális ár ezért a Simsonért?

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Én nagyon soknak gondolom ezt a 98.000 forintot érte,de viszont nagyon szép motor,meddig tudnám lealkudni,valamint megmondjam neki,hogy ez nem reális ár?

Köszönöm a válaszokat!


14/f


2011. aug. 1. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez a csávó nagyon el van tájolva. Én ezért max 70-et adnék, mert kb annyit ér.
2011. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nem adnék érte semennyit se. Öreg motor, régi konstrukció.

A mai motorok már keverik az olajat, itt még neked kell a benzinhez önteni. Benzinszintjelző nincs, önindító szintén nincs.

Ezért a pénzért sokkal fiatalabb robogót kapsz ami még többet is tud.

2011. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70-nél szerintem többet ér. Első ránézésre ez egy patika állapotú Simson. Meg kell beszélni egy találkozót. Megnézni közelebbről. Megnézni, indul-e rendesen hidegen, gumik nem macskásak-e, működik-e minden rajta, km óra, indexek, stb. Ha 85-ért odaadja, nagyon örülhetsz, ha olyan élőben is, mint képen. Kérdezni kell sokat a motorról, hogy lássa, értesz hozzá és érdekel is. Ahogy elnézem, nagyon gondos gazdája van. Ne sokat gondolkozz, mert az ilyet hamar elviszik. Az ár szerintem alkuképes. A pénz legyen Nálad és amikor az árra tértek, mondd meg neki, hogy itt van Nálad a 85 és mutasd is. Most azonnal fizetsz, nem ígérgetsz. A válaszától függően lehet tovább alkudozni.
2011. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:45

Biztosan meg van az oka, hogy Simsont akar venni. Megvannak ennek az öreg járgánynak az előnyei. Nézd meg a Simson.hu-t , nézz utána, mennyi regisztrűció van, és mutass még egy olyan motort ami Magyarországon ennyire népszerű.

2011. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a 98 ezer reális ár érte szerintem
2011. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
festve volt, gyárilag nincs metálszürke simson
2011. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egy normális jó állapotú Simson nem ér ennyit, de ahogy már előttem is írta valaki a képek alapján ez teljesen patika állapotú, látszik rajta, hogy foglalkoztak vele és nem valami tanyán hajtották szét a lelkét. Menj el, nézd meg, próbáld ki. ránézésre megéri az árát!


Üdv. egy motoros...

2011. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért nem mindig,de lehet látni ilyen állapotú Simsonokat már 60-80körül! :)


szerintem a 98-at Irányárba gondolta (75-85-re próbáld alkudni)

2011. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy nagyon jó állapotú szimó!!

A festés viszont nem gyári De szép, a blokk sose volt gyárilag polírozva, az üléshuzat nagyon gagyi ahogy a tükör is.Max 65000Ft.

2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Itt az utóbbi idők hirdetései Csongrád megyében..itt is nézz körül.

[link]

2011. aug. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!