Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok, szerintetek megéri?

Santiego007 kérdése:

Simsonosok, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a motort néztem.Túl sokat nem ír róla,de kinézetre nem rossz.


2010. jún. 24. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
22:52 - hát a leírtak alapján látszik hogy egy b*lf*sz vagy.. látszik is hogy robogós vagy. :) -ennyi
2010. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

07-10 22:52:

Tudod, én már kinőttem a segédmotoros korszakból, de...

Nekem is volt simsonom, és pont tegnap ültem egy ilyen műanyag tákolmányon, hát mit ne mondjak, el lehet vele futkározni a városban, meg biztos gyorsabban megy, mint az én simsonom ment, de én úgy érzem, a sebesség nem minden. Tudod, nekem volt simsonom, és nekem sem volt benne szerszám, és sosem hagyott cserben, pedig mentem vele hosszabb túrákra is. Az olajat sem verte fel a henger mellett, sem a váltónál, igaz, én még emlékszem, hogyan kell időszakosan karbantartani egy motort. Valahogy azon a robogón nem igazán éreztem, hogy motoron ülök, a simson, az inkább tűnik motornak, mint egy műanyag játéknak. (Elnézést a robogósoktól, közlekedni nagyon is jók, és megbízhatóak.) Azért nem kellene ennyire lehurrogni, egy 20-30 éves bevált szerkezetet, mert a simson, az 20 évesen is simson, nem roncs, de ezek a műanyag vacakok, ki tudja hol lesznek ennyi idő múlva.


Elnézést, ha valakinek megsértettem az önérzetét. Az eredeti kérdésre már válaszoltam egyszer.

2010. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!