Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok, szerintetek megéri?

Santiego007 kérdése:

Simsonosok, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a motort néztem.Túl sokat nem ír róla,de kinézetre nem rossz.


2010. jún. 24. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ezt:

[link]

Olcsóbb és itt legalább le van írva hogy mik lettek felújítva.

2010. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
Hát marhára nem éri meg. A bátyám 50 000-ért vett egy hasonlót. 160 000 áááááá. Ez rengeteg. Na meg persze ki tudja hogy melyik pillanatban esik szét.
2010. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Bocs 120 000. De akkor is sok...
2010. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ha mindenkép simsont akarsz venni ak ved meg ami neked tetszik ne mi döntsük el h jo e v nem max ugy jársz mint én megtanulsz kicsit szerelni:D...
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Srácok!!! Meg vagytok bolondulva?? Simsonért 120, meg 160 ezer forint? Egy Simson, legyen bármilyen patika állapotban, 50-60 ezer forintnál nem ér többet. Régi 50-es, stb-stb... Kapjatok észbe.
2010. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
160000 ft drága jó Isten, ennyiért autót is adnak, és nem egy drótkecske, amit inkább taszítassz mint mész vele. Ha felesleges pénzetek van, inkább segítsetek az árvízkárosultaknak, de ne ilyen rossz üzleteket kössetek.
2010. jún. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

160 ezerért egyáltalán nem sok ha jó állapotban van, márpeig ez jó.

De 120 ezerért tudnék neked olyat ami Simson Klubos plaié, országosan ismert motor és szinte mindene új.

Érdekel? Mert akkor megkeresgélem :)

2010. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de... Az indexekért, a hátsó lámpáért, és a polírozott felniért elég soknak tűnik ez az ár egy öregecske simsonért... Nekem is volt ilyenem, kis leleményességgel, és minimális anyagi ráfordítással, egy motorikusan jó állapotban lévő 40000 ft-os simsonból is lehet ilyet csinálni. Persze, ha neked a csicsás lámpák tetszenek, meg lehet venni 160 ezerért is.
2010. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát én ezek közül egyiket se venném meg... Megmondjam miért? akárhogy is tuningolsz, akár hogy is újítassz fel... AZ OLYAN NEM ELSZ MITN A GYÁRI!

( a másik, meg amikor kicsi voltam és motort néztünk v autót mindig azt mondta, hogy amelyik fel van újítva, lehet h most jó, de 1 ki újította fel és hogyan... 2 hogyha egyszer már fel kellett újítani akkor ott már valami hibádzik/zott)


Én 7 éve vettem egy öreg nénitőgy gyári simót 2000 km-rel... 50.000 Ft-ért... még mostis tök gyári, csak néha járok vele... kutyátsétáltatni vagy boltba esetleg haverokkal egy egy 10 km-es túrára... Nem néz így ki mint ezek, ilyen csillivilli... De aki ért hozzá az meglátta volna, hogy ennél mind a kettőnél többet ér:P A nagy simsonfan 40 éves ismerősöm idén meglátta... beindítottam és azt mondta h itt helyben adjam el neki... mert van sok simója dfe ilyen gyári hangú nincs...


Kínáltak már érte 80 ezret, de nem adtam el, mert tudom hogy ilyet ennyiért mégegyszer nem találok:P Egyszer kíváncsiságból meghirdettem 100.000 ft-ra... jött v 5 telefon hogy milyen tuning van benne?


Nem értem én ezeket... miért kell mindenkinek a tuning?:D


Szerintem ennyiért nézhetsz egy gyári párezer km-eset!

19/f

2010. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ez nagyon drága!

A robogóm olcsóbb volt és az fiatalabb meg azon is van index, kmóra, akksi, duda, sőt még benzinszint jelző és olajpumpa is ami simsonon nincs. Amúgy a 160ezres simsont meg a 120ezreset is lehagyom a robogómmal.

A 120ezres nagyon drága. Az enyém se sokkal volt rosszabb mint az, és 40ezerért adtam el, mondanom se kell hogy 1 hét alatt elvitték.


Simsont lehet hogy soha többé nem veszek mert nem megbízhatóak, akkor elavultak voltak amikor legyártották őket. Az enyém pl szét volt gányolva, ki tudja hogy a közel 30 év alatt hányan gyepálták, olyan házi megoldások voltak rajta amin még a sokat látott szerelő is csodálkozott. Végül rendbetettem de még akkor se volt tökéletes úgyhogy el lett adva, nagyon sokat buktam rajta.

160ért már nagyon jó robogót kapsz, ne higgy azoknak akik istenítik a simsont, ha ráülsz el robogóra akkor csalódni fogsz a simsonokban mert a robogó gyorsabb és fürgébb.

2010. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!