Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
2003-as WRX STi
2010. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim válasza:

Repkednek az "értékek" csak azt felejtik el sokan, hogy közúti közlekedésre tökéletesen alkalmas a Swift. Értelmi szintekre rámutatnak az érvek a Swift ellen.

Itt volna egy videó "urak":

http://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY

Pont azoknak készült ez a teszt, akik a között vacillálnak, hogy nagy autó, de régebbi kiadás vagy új, de kisautó!

A lényeg, és ezt gondoljátok át:


A KÖZÚT NEM VERSENYPÁLYA!

SWIFTBEN, NORMÁL KÖRÜLMÉNYEK KÖZT HALADVA (KRESZ BETARTÁSÁRA GONDOLOK ÉS NEM BALESETBEN) MÉG SENKI SEM HALT MEG A KAROSSZÉRIÁJA MIATT! Legyen szó most az anyaga, vagy a kialakítása.

AZ AUTÓ ÖNMAGÁBAN MÉG NEM MINŐSÍTI A TULAJDONOST, DE AZ, HOGY HOGYAN VEZET MÁR IGEN!

Legyetek szívesek normálisan viselkedni, gondolkodni, ne csak köpködjetek ész nélkül, meggondolatlanul!


UI: Havonta egyik internetes portál, leközli az adott hónap 3 dobogós gyorshajtóit, lakott területen kívül és belül. Lehet tippelni, hány Suzukisról készült fotó. Nem sajnálom senkitől sem az autóját, használja sokáig egészséggel, boldogan megelégedve, de csak egyszer halljam meg, hogy az autóm miatt valaki becsméreljen..


(33/F- Elégedett Suzuki tulaj és sofőr)

2010. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
az új swift olyan bent mint a citroen leggagyibb újautója a c1-es,most akkor miről beszélünk....?
2010. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:

21:01

És hogy ha te is betartasz minden szabályt a Suzukidban meg énis betartok mindent a BMW-mben, vajon ki fogja túlélni ha belédszállnak egy kereszteződésben 80-nal?

2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz más autójávan, csak a tiéddel, ennyire egyszerű.
2010. jún. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim válasza:

"21:01

És hogy ha te is betartasz minden szabályt a Suzukidban meg énis betartok mindent a BMW-mben, vajon ki fogja túlélni ha belédszállnak egy kereszteződésben 80-nal?"


Akkor ez az Én problémám lesz nem pedig a tied.Nem várom el sem tőled, sem mástól, hogy a kórházban vagy rosszabb esetben a temetőben ott sírjatok mellettem.

Az Én oktatóm azt mondta anno:

Amikor beülsz a volán mögé, 4 ember is beszáll mögéd. Egy rendőr, egy mentős, egy tűzoltó és egy pap. Rajtad múlik, hogy egy-egy döntés után melyik teszi a válladra a kezét.

2010. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:

melyik döntés..

De sokszor nem tehetsz a balesetről.

Én már csak tudom, nagypapámat úgy eltrafálták kanyarba, hogy 2x megpördült az autó és beleszállt egy falba..

És világ életében mindent betartott és hatalmas tapasztalata volt.

A balesetet túlélte, de vannak ott sajnos más gondok is.

Ezért nem vennék soha ilyen kis autókat :(

2010. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:
Szipp szipp...
2010. jún. 19. 13:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!