Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
és ezért nem kell leszólni a suzukit,szegény ma már kapott eleget is. A 10 autó közül inkább ezt választom, bár amikor jobb a kedvem akkor az Imprezával megyek a dolgomra. ÉS légy boldog a ferrariddal meg a fényezésével, de minket hagyj békén.
2010. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
Azért örülök, hogy a BMW-nek ilyen sikere van :))
2010. jún. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
mert nem autó és rothad mint a szar.
2010. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
50%

Na már úgyis hiányoztam, hát megjövök :)


Na szóval, kérdező: ,,Mondjuk én még mindig inkább vezetem az autót, mint töröm..."

Nem fogod fel hogy senki nem direkt törti az autóját? Ez a leghülyébb mondat, amit eddig a Suzuki védelmére hallottam.

Meg amikor írják, hogy "ne ütközz vele.." hát b*zdmeg szerinted ő dönti el??

És ha már ütközik egy 70-es évekbeli BMW / Merci is háromszor iztonságosabb.

Suzukisok!

Hamár így bunkóztok minket, BMW-s Mercis embereket..

Ültetek már BMW E30-ban vagy Merci W124-ben?

Elismerem nem mai szerkezetek, de a futóművük még huszon akárhány évesen is százszor pontosabb és modernebb, mint a Suzukié.

Nemtudom azt tudtátok-e, hogy a Trabant 1.1-nek modernebb a futóműve, mint a Swifteknek?

Na meg hamár merevség.. A E30 és a W124 kegyetlenül merev, nem kell ebbe se toronymerevítő, se bukócső.


Nekem BMW-m van, és úgy utálom ezt hallani, hogy azért van Suzukija vkinek, mert hogy erre telik..

Ez nem igaz! Azért van Suzukija mert papucs.

Annyi pénzből egész jó autókat lehet már venni, hiszen egy jó Swift is 300-500nál kezdődik. Ahhoz 100 ezret hozzáteszel már van egy E30 / W124 és azért a Suzuki meg ezek nem említhetők egy napon..

A BMW meg a merci nem tegnap született dolgok..

majd 100 év tapasztalata van az autóikban, ezért egyiket se kéne lebecsülni!

[link]


[link]


És ezek már '72-ben is a legjobb autókat jelentették.

A Suzuki szövőszékekkel kezdte, a Mercedes autókkal, a BMW repülőkkel, aztán pár évre rá már autó, motor.

A Suzuki csak a 40-es években dobott össze egy már 20 éves konstrukciójú motort, aztán meg nem annyira régen gondolták összehánynak pár autót is..

hát nem kellett volna.

A BMW / Merci azért gyárt autókat, mert TUDNAK autót autót gyártani, nem csak akarnak.

A Suzuki meg egy röhej: szar kasztni, szar futómű (kopog, nem tart semmit), szar belsőtér, kopogós undorműanyag mindenhol(Ignis annyira keskeny, hogy 2 férfi egymás mellett nem fér el..)


150-160 lovas turbós gyorsulónak:

Nem nehéz lehagyni egy gyári BMW-t, egy tuning autóval (persze, ha egyáltalán igaz a sztorid), de akkor ha már a BMW-n is tuningolunk akkor már az életben nem hagyod le.

Na meg persze a BMW-knek hosszabb az áttételük, mert arra van tervezve, hogy ki is mehess a városon kívülre, és nem kell félni, hogy elfúj a szél :)

2010. jún. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim válasza:
Számomra úgy tűnik, hogy maga a kérdés elég fiatalokat mozgatja meg.Legalábbis az "ellenérvek" suzuki ellen azt sugallja, hogy sokaknak kevés az élettapasztalata.
2010. jún. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
100%
23 éve vezetek, többek között Toyota és Mitsu után lett véletlenül egy Suzukim. Nem érzem magam ettől kevesebbnek, főleg nem anyagilag, ugyanis az előzőekkel ellentétben alig látott szervízt és ugyanúgy elvisz mindenhová. Bár nem száguldozásra használom, nem is ara való, de meglepődtem, hogy néha jobban ment mint a Mitsu.. Felesleges hülye presztizskérdést csinálni ebből, manapság még kis Polskikat is látni az utakon, azokat érdekes módon mégsem szidják.. Akinek ara kell az autó hogy villogjon vele, az ne vegyen Suzukit, de ne feszegesse állandóan ezt a témát, foglalkozzon a saját autójával, bármi is az éppen.
2010. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerintem szebben nem is lehetett volna megfogalmazni. Nálad a pont.
2010. jún. 16. 11:11
 38/88 anonim ***** válasza:

tegnap 22:46


A GTI-be szerinted nincs turbó?

2010. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kérdés, hogy aki fikázza azt úgysem lehet meggyőzni. Csak az a nem mind1, amit már olvastam itt a válaszadók közt, hogy sokaknak ilyenre sem telik. Nekem két éve van Suzukim és jóformán csak tankolom, semmi baja nincsen, és bárhová elvisz, valamint nagyon sokan ott maradnak állva egy lámpánál. Lehet szidni, de keveset fogyaszt és pörgős motorja van, ami lássuk be ilyen benzin árak mellett nem egy hátrány. Akinek nem tetszik, az vegyen egy hodály autót, aztán húzzon utána egy benzinkutat, és nyúljon jó mélyre a zsebébe ha javíttatni kell. Még azt hozzátenném, hogy bármelyik autóban ott lehet maradni ha nyomod neki...
2010. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csak a kurwára utált BMW/Merci ha nekimegy 100-zal a fának valószínűleg lesznek akik túlélik.

Suzukiban 95% hogy a bentülők mind meghalnak.


Keveset fogyaszt és pörgős a motorja..

Ha nem lenne pörgős kevesebbet enne.. Látom nem értesz hozzá :D

2010. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!