Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy xar ember!

Elvisz ide-oda, olcsó, van amelyik szép is, de! ha bármi baj van ne adj Isten, ott maradsz benne... tényleg max városba való, 50-nél többel nem szabad vele menni, ez tény! 2. autónak tökéletes, a gyerekemet viszont nem tenném bele.

2010. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

Utolsó: Miért szar? Tárgyaljuk már ki kérlek!

Indokold meg. A tanulóautók általában széthajtottak, ne felejtsd el. Rendben, oldalmerevítés kevés benne. És még? Miért szar?

2010. jún. 15. 20:51
 13/88 A kérdező kommentje:
20:49-nek szólt.
2010. jún. 15. 20:51
 14/88 anonim ***** válasza:

Akkor én egy ilyen sz@r ember vagyok, de még mindig jobb a szuzuki, mint a tömegközlekedés vagy gyalogolni. :) 35 fokban, egy büdös buszban vagy villamoson biztos menőbb...

Egyébként elég sok embert látok szuzukiban autózni, és egyre többen veszik meg a 10-13 éves régebbi swifteket, mert elnyűhetetlen. Való igaz, nem leszel vele nascar versenyző, de a városi 50-70-es szakaszokra kiváló. :)

2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
oldalmerevítés, biztonságtechnika, futómű, kapcsolók, kormány, beltér... plusz, engem a régi swift motorjának a hangjától is kiráz a hideg.
2010. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:
Igazad van a swift motorja tényleg híresen rossz. Úton útfélen lerohad... Annyi swiftet látok az utakon kifeküdni... Kapcsolókkal mi a baj? Igaz az index az MK2-ben kicsit könnyebben kapcsolható, mint kellene, de azon kívül nincs velük gond. A Futóműve tényleg híresen rossz, nekem nem kellett soha hozzányúlni, pedig a tökölin jártam vele. Igaz, a kaszni többet tekeredett, int kellene, de toronymerevítővel jó lett az úttartása. A kormánya szép egyenletesen forgott körbe, persze, csak ha ez hibának minősül. :) Beltér. Ezzel egyet értek veled, lehetett volna bőr belső is, és a műanyagok zörögnek, de hát melyik öreg autón nem... tudom, az audi, bmw az etalon.
2010. jún. 15. 20:58
 17/88 A kérdező kommentje:
Elnézést, kimaradt a biztonságtechnika. Az övek is működtek, sőt, a légzsák is. Még övfeszítő is volt benne. A GTi kagylóülése nekem elég kényelmesnek tűnt, és stabil is volt. Igaz, tudom, az a fránya oldalmerevítés, mert az nagyon nem jó a swiftben, ez igaz. Mondjuk én még mindig inkább vezetem az autót, mint töröm...
2010. jún. 15. 21:01
 18/88 anonim ***** válasza:
én annyira nem értek az autókhoz, de úgy tudom hogy a suzuki az olcsó és ahhoz képest megbízható népautó kategória. sztem sokan ezért nézik le. párszor már ültem suzukikban, de az tuti hogy a suzuki (talán sedán vagy ilyesmi) úgy gyorsult mint állat: a VW-t, simán otthagytuk a lámpánál :)
2010. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
Köszönet a kérdés kiírójának, és én vagyok az a szar ember akinek suzukija van! És elárulom, otthon van 3db GTi és egy db sima magyar swift. Úgy gondoltam, hogy ezek után nyitok egy Suzuki klubot :)
2010. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
46%

Persze.. tudod, az, hogy a futóműhöz nem kellett hozzányúlni, nem jelenti azt, hogy jó is. Próbálj meg 80-nal kanyarodni vele.. nem sokon múlott, hogy nem maradtam ott... ugyanazt a kanyart egy 206-ossal simán bevettem 90-nel.


Persze, lehet, hogy a beltérben felhasznált anyagok ugyanazok, mint más kocsikban, csak más, hasonló kategóriájú kocsikban alapfelszereltség a majrévas (kapaszkodó), normálisabb az ülések oldaltartása, nem vakok tervezték a belteret,...


nincs kedvem 6 darab A/4-es oldalra való kommentet írni... látszik, hogy első pénzeden vettél egy suzukit 5 éve, és azóta boldog vagy vele. Örülök neked, én valahogy nem erre vágyom.

2010. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!