Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim válasza:
Azt mondják szar.Én nem tudom,nekem jó lenne elsőre.
2010. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
Mert nincs olyan, hogy valakinek "csak arra telik", hamarabb veszek egy használt bármi mást.
2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
Xar, kézzel ki lehet hajtani...
2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen kérdésekre válaszolóknak legalább a fele nem is rendelkezik saját kocsival és csak azért fikázzák a suzukikat mert nekik még olyanra sem telik!

Attól hogy van néhány nagyokos aki azt mondja rá hogy papírautó...stb., még nem kell hitelt adni a szavának!

Nekem nem Suzukim van, de ha Suzukim lenne akkor sem halnék meg benne egy héten kétszer, nem fújna le a szél az útról, legalább 4-5 liter benzinnel eljárnék!

A mai üzemanyagárak és törvényszigorítások, egyre szaporodó traffipaxok mellett tökéletesek ezek a városi kisautók!

Ez az Én véleményem: A Suzuki jó autó!

2010. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim válasza:

Mindig olyan emberek szólják meg, nézik le, akiknek sosem volt suzukijuk. Ez van, meggyőzni őket sosem lehet és nem is kell. Rájuk kell hagyni, ez is egy értelmi szint. ;-)

Aki SAJÁT PÉNZÉBŐL vett ilyen autót és fenntartotta saját keresetéből az úgy is tudja az erényeit.

2010. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy arra telik ert annyiért használtan veszel jobbat szerintem a suzuki 1általán nem olcsó ahhoz képest
2010. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes. nekünk is volt suzukink és soha az életben semmi bajunk nem volt vele. ugyanoda elment ahová az audi
2010. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy másik suzukis kérdésben, hogy idézem "szar ember, akinek suzukija van". Mondja ezt egy bevallottam 18 éves legény. Nem vagyok biztos benne, hogy jogosítványa is van. Nekem az tűnt fel, hogy általában olyanok szólják le, akinek a fater odaadja az audit, amivel lehet (hú de útálom ezt a szót) "rajoskodni".
2010. jún. 15. 20:46
 9/88 anonim ***** válasza:
aki pedig ugyanannyi pénzért inkább autót vett, abból nem lett "Veszélyes útszakasz" hirdetés.
2010. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
Suzukin tanultam vezetni, pontosan tudom, hogy miért szar. Azt egy szóval se mondtam, hogy az enyém drágább, csak azt, hogy jobb.
2010. jún. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!