Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:

Hű, ezt fárasztó volt végig olvasni... :D

Mindenki szidja a swifteket. Igen, elhisszük, régi, olcsó, szar a kaszni stb. stb.

Na, de mi a helyzet az újabb verziókkal? Splash, Sx4, új Swift. Ezekről nem esett szó... Ezek is olyan rém szarok?!


Nekem 2,5 éves Ignisem van, és nagyon is megfelel. Ja, és az anyagiak. Amikor ezt megvettük még az autóárak a csillagos eget érték. A fene se gondolta volna akkor, hogy jön a "váccság" és bedől minden. Ma már én sem ezt venném annyi pénzért. De ha tudom, hogy elesek, leülök előtte. :)

2010. jún. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:

Splash: írjak hozzá valamit, vagy elég, ha azt mondom, hogy egy vicc?


új Swift: röhej. A futóműve még mindig szar, a beltér egy klasszissal jobb, de még most se az igazi, kényelmetlen, és attól, hogy 4*-ot kapott NCAP-en, még szar maradt. Tudod, 20 éve tudja az összes autógyár, hogy mit tesztelnek pontosan, azokat megerősítik, a többit leszarják.


SX4: várom, hogy mikor lesz a suzukinak SX7 néven modellje (aki nem értené, mondja ki hangosan...)


az SX4 igazából nem is lenne olyan vészes, csak kicsit lehetne normálisabb formája, szebb beltere, meg valami logika a felépítésében. K*rvára fölösleges benne a 4x4, mivel terepen nem lehet menni vele, máshol meg elég az elsőkerékhajtás.. emiatt viszont drágább a hasonló, de elsőkerekes riválisainál.

2010. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:

SX4-be felesleges a 4WD, Splash egy fos, ami aránytalanul sokat is eszik.

Az új Swift a Mini koppintása (fekete A-oszlop......)

Olyan mintha a Minit kitették volna a napra és megolvadt vna :S


Ignis meg a legfosabb az összes közül.

Az a legveszélyesebb, túl magasan van a kasznija, túl vékonykák a gumijai, az a buta futómű meg nem bírja ezt a sok egybeesést. Ráadásul még nem is túl széles autó..sőt pont az ellentétje.

Annyira keskeny autó hogy 2 férfi nem fér el benne egymás mellett.

Kanyarokat lassan lehet venni, a fent leírtak miatt és drága is.

Annyiból vennék inkább BMW-t :)

Tudom, megint ezt írom, de nekem ez jött be eddig legjobban, pedig volt: 2 db Volkswagen, Opel, Skoda, Renault...stb

2010. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
Nem unjátok még?? Most őszintén, kinek mi köze hozzá, hogy más milyen autóval jár és miért? Mindenki söprögessen csak a saját portáján, mert ennek a témának a feszegetése most már túlhaladja a bosszantó és nevetséges fogalmát. Nincs jobb témátok, mint b@sztatni a suzukisokat?? Sokan örülnek, ha gurul alattuk négy kerék, akinek többre telik vagy mások az igényei, az az ő dolga, az foglalkozzon a saját autójával, ne máséval.
2010. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
48%
ÉRTSÉTEK MÁR MEG, HOGY AMENNYIÉRT SUZUKIT VESZTEK ANNYIÉRT RENDES AUTÓT IS VEHETNÉTEK!
2010. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
Utolsó!Én is épp ezt akartam írni
2010. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:

Most őszintén, melyik éri meg jobban ezek közül?

[link]

Vagy

[link]

2010. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:

Bocsi, ez diesel volt! Akkor meg ezek közül:

[link]


[link]

2010. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
figyelj! még 2 nap után is itt tartunk pedig lezártuk, hogy ennyi pénzért jobbat is lehetne kapni. De nekünk nem kell, Van aki többmillás BMW-t vesz, pedig vehetne 4 Honda Civic VTi-t például. Vagy 5 GTi Suzukit.
2010. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

Tegyük hozzá, a ceed-re az első forgalomba állítástól számítottan 7 év garancia van...


az "ennyi pénzért jobb autót is vehet" kérdésen meg a jelek szerint nem vagyunk túl, mert még mindig istenítitek ezt a szar konzervdobozt.

2010. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!