Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van tele ez az oldal az...

Miért van tele ez az oldal az "Utáljuk a Suzukit" tipusú kérdésekkel?

Figyelt kérdés
Ha valakinek csak Suzukira telik, miért fáj nektek, hogy Suzukival jár? Mindenkinek magánügye, hogy milyen autót vesz, és vezet. Én így gondolom.
2010. jún. 15. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
ez kinek szólt?
2010. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:

20:49 vagyok:


Épp azt írom, hogy nem xar ember akinek az van!! Majd leírtam, h maga az autó miért xar. Az ember nem ettől függ!

2010. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem annyira rossz autó mint ahogy beállítja sok ember.Jó gyenge a kasznija rohad meg törik mint az állat meg nem 500.000 meg 1.000.000 kilométerre vannak tervezve de szerintem megbízható autók és olcsó az alkatrészek hozzá és könnyen beszerezhetők.

Az meg hogy ki mit mond azt magasról lesz.rom.

2010. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó autó, nekem egy fehér sedanom van 150-160LE (van benne turbó) olyan jókat mosolygok mikor otthagyom az "izomautókat" GTI ülés tényleg jól tart! Nem vagyok egy ideges típus, meg magamnak építem az autót nem másnak! De az annyira kiakaszt, mikor mellém áll egy új kis BMW a hülyegyerek meg a szőke pi'na barátnője, és túráztatja azért is, na akkor otthagyom őket rendszeresen!

Volt hogy a következő lámpánál megkérdezte a gyerek hogy milyen motor van benne? Mondom 1.0 53LE XDXDXDXD. Látni kellett volna azt a fejet.. De nem esett le neki, hogy mikor váltok akkor sziszeg a lefúvó..

2010. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
Kérhetik nem szidni a BMW-s gyerekeket szőke "pic*ával", jó? :$
2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
29%

2. válaszolónál a pont.


Nincs olyan, hogy arra telik...

Inkább vennék régi vmit mint akármilyen Suzukit

2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
pedig elég nagyképűek, és el vannak ájulva a kocsijuktól. Én is mindenkit lehagyok a lámpánál! :D Élvezni tudom azt a pillanatot az biztos...
2010. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
39%

Nekem meg egy Rosso Fiarano fényezésű Ferrari California-m van. Úgy bírom, ahogy a suzukis öntellt gyökerek néznek rám lesajnálóan... azt is, hogy mennyire el vannak tellve a váltásnál a sziszegő hangtól.


(ez csak egy ironikus szemléltetése volt annak, hogy írok én is, amit akarok. Előbb lesz nekem Ferrarim, mint hogy elhiggyem, hogy 1.0 motorra turbót rakott valaki, és az stabilan is megy).


De, persze, ha neked az jó, hogy egy rohadófélben lévő szarkupaccal otthagysz valakit, és utána virul a fejed, hát örülj neki. Lámpától lámpáig lehet, hogy nyersz, de az első kanyarban elszállsz, mint a szar. De... örülj a suzukinak, én előbb veszek E36-ot.

2010. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
De azért bírom, hogy a suzukisok mondják, hogy bárkit otthagynak a lámpánál :D azért nehogy már a nyúl vigye a puskát...
2010. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
barátom, ezt kár volt írnod. most vagy egy öntelt, bunkó és nagyképű bmw, mercedes és ilyesféle autód van, vagy egy kis fiúcska aki kölcsönkapja szüleitől a bmw, mercedes autóját. Nem hisszük el bocsi. Ja és egy közeli rokonom egy Hayabusa motoros trabanttal közlekedi, persze csak versenyeken. Turbo nélkül is jól megy, főleg a GTi.
2010. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!