Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyetértenétek azzal, hogy...

Egyetértenétek azzal, hogy sportmotoroknak nem szabadna közúti forgalomban lenni?

Figyelt kérdés

!Kérek mindenkit, hogy kulturáltan fejtse ki a véleményét, nem célom, hogy anyázásba csapjon át a dolog!


Szóval. Sportmotorok / gyorsasági motorok, mindenki ismeri.

Milyen érveket tudnátok mondani az ellen, illetve amellett, hogy ki kellene tiltani őket közútról?


Pl.:

Mellette:

- sokkal veszélyesebb, mint a többi motor

- "fölösleges" a gyakorlatban akkora teljesítmény, aki ilyet vesz, az valószínűleg nem a megengedett sebességgel fog haladni

- zavaró a hangjuk


Ellene:

- ha valaki normálisan akar közlekedni egy ilyennel, miért ne tehetné?

- a kreszt az utakon kell betartatnia a rendőrségnek - azt akadályozzák meg, hogy gyorsan hajtsanak vele, ne azt, hogy birtokolják

- még ezekkel is kevesebb a baleset, mint személyautóval


Stb..


Ti hogy látjátok?

Szerintetek jó ötlet lenne, vagy nem? Miért igen, miért nem?


Mit gondoltok, ezen kívül, vagy ezzel együtt mi mást lehetne tenni a motorosokkal kapcsolatos balesetek megelőzése, számuk csökkentése érdekében?


2018. máj. 29. 15:05
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Na jó, maradjunk annyiban, hogy ha lesz esetleg végre olyan válaszoló, aki fel is fogja, amiket írok, akkor majd neki válaszolok :D

Kb tízszer írtam már le, hogy én nem akarnám betiltani, de nem tudom, úgy tűnik nem egy nyelvet beszélünk, vagy fogalmam sincs miért nem megy át ennyire, de ennek így semmi értelme.

2018. jún. 1. 15:24
 32/33 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ennyire hülye vagyok hozzád képest.

De mi a különbség abban, hogy betiltanánk, vagy "eltüntetnénk"? Fejtsd ki, mert állandóan csak fikázol.

2018. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Na jólvan derrentős Jancsika, maradjunk annyiban, hogy majd ha tudjuk mi a kérdés, tudunk válaszolni is.
2018. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!