Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran volt eddig...

Milyen gyakran volt eddig személyautóval defekted és milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Az ilyenkor szokványos reakcióitokról és a helyzet megoldásáról is szívesen olvasnék.

2017. okt. 5. 10:19
1 2 3 4
 21/33 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
61%
2x, egyikről kiderült hogy szívatás volt lyuk sehol, valaki leeresztette, másik meg egy szög amit kb az elindulás után 1kmen belül kaptam
2019. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

6 év, pár 10 ezer km, 1 defekt. Oka: egy szög.


Telephelyen észrevettem, hogy lapít. Pótkerék fel. Irány a gumis.

2019. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer leeresztették az egyik kerekem egy osztrák laktanya előtt. Indulaskor rögtön feltűnt, pótkerék fel, otthon meg felpumpáltuk.


Egyszer meg a szomszed faluban az útépítős szakaszon áltt bele valami vasdarab, de 10-zel mentem hamar hallottam hogy valami nem oké. Csere, aztán másnap gumis.


Bringaval idegesitobb, legalabbis nalam nincs tartalekbelsi meg javitoszett stb, halistennek mindig kozel a kocsihoz tortent igy tovabb tudtam menni autoval.

2020. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
27%
És kiemeled???
2023. ápr. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor tíz év alatt. Mindhárom patkázásból. Egyszer simán hülye voltam.

Kétszer meg el kellett rántanom a kormányt frontális ütközés elkerülése miatt.

Az egyiknél egy bekáthatatlan kanyarban jött velem szemben egy csak villogó rendőrautó, a másiknál egy barom motoros (nem általánisítás, csak őrá ertem).

2023. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

kb 9-10 eve van sajat autom es azota egyetlen egyszer volt defektem.

Jottem haza es meg kellett allni valahol par percre. Mikor tolattam ki a parkolobol akkor beleallt egy vasdarab a hatso abroncsba.

Benne ult a kocsiban az egesz csalad es kb 2 oranyira voltam a hazamrol. Kicsereltem a kereket, a kozeli benzinkutnal meg fujtam bele meg levegot mert nem volt eleg kemeny.

Masnap elvittem a gumishoz es kisebb vagyonba kerult kicserelni egyetlen 1 abroncsot mert olyat kellett ra venni aminek ugyan az a mintaja.

2023. máj. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a munkas kisbuszba beleallt egy csavar. Eszrevettem hogy lapos, pumpaltam bele, ismet leeresztett. A fonok vette eszre hogy ott vigyorog az abroncsban a csavar. Munka utan fujt bele levegot ismet es azonnal vittem a gumishoz. Mivel csak 1 csavar volt benne, ezert olcson megudtak javitani, nem kellett uj abroncs.
2023. máj. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Lekopogom, de nekem autóval életemben egyszer sem volt a durván 6-700 ezer km alatt mióta vezetek. Pedig olcsóbb abroncsokat használok, és forgolódtam már sokszor az ócskavastelepen is, ahol mindenfelé vasdarabok és rozsdás szögek heverésznek. Tesóm, aki nem jár ilyen helyeken, évente kétszer-háromszor kap egy defektet a prémium gumijaival. Lehet csak mázlista vagyok.
2023. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

3db defekt 4 év alatt:


2 alkalommal: PZ csavar állt a kerékbe


1 alkalommal parkolóházból kihajtva, egy szerkezetépítő csavar állt bele a kerékbe.


Szerencsére van defektjelző jeladó, így hamar észrevettem.

2023. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
1x Trabanttal ugy 20 eve... meg biciklivel 5 eve
2023. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!