Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel? És miért?

Benzines vagy dízel? És miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 11:58
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

"Megy előttem és jön be a büdös, ráadásul füstöl mint a szar nagy fordulaton!"


Ez leginkább a dizelre igaz..,majd meg fulladok,mikor egy ilyen csotrogány mögött kell mennem!!Fekete füst és büdös is...,ilyenkor rátaposok a gázra és lealázom!


Honda CRX-es:P

2010. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Persze, persze!De nem engem, de ha egyszer véletlenül találkozunk, többet nem kell ilyennel dicsekedned, mert egy életre megjegyzel magadnak, füst nélkül.Aztán írhatod a süketelést a hozzá nem értőknek továbbra is...
2010. máj. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

Menyj fel a használtautóra te dízelb*zi...


Csak annyit tegyél hogy állítsd be a keresőbe hogy dízel, és menyj végig a következő MÁRKÁKON:


- Aston Martin

- Ferrari

- Infiniti

- Lamborghini

- Lotus

- Porsche-ből is csak a Cayenne-ba tettek dízelt, de az nem sportkocsi..


EZEK sportautók.. Ezek otthagyják a dízel fostalicskádat akármikor.. az meg más téma hogy csóró léttedre nem birod megfizetni a benzint..

2010. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

"Persze, persze!De nem engem, de ha egyszer véletlenül találkozunk, többet nem kell ilyennel dicsekedned, mert egy életre megjegyzel magadnak, füst nélkül."


Jajj,ne vetitsél már a dizeltalicskáddal!:D Lealáználak téged is,bakker!Kettőt pislogsz..,én már hegyen-völgyön túl járnék:P

2010. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

"Megy előttem és jön be a büdös, ráadásul füstöl mint a szar nagy fordulaton!"


Te tudatlan takarodj már innen a dízel füstöl nem a benzines!


Hogy kerülsz te ide?

menj már..

2010. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim válasza:
Gyerekek! Ott az Audinak a Q7ese ami 1000NMes és 500HPs. És DÍZEL! Vagy a Touareg a Volkswagennek. Abba is V10es dízel van, és egy Honda crx se éri utól. A Lambó meg ilyenekbe azért nincsenek dízelek, mer azok hagyományőrzők, és szeretik a magas fordulatszámot a vevői! Ennyi
2010. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Audi R8 V12 TDI: 6.000 ccm 0-100 km/h - 4.2 s

Audi R8 V10 FSI: 5.200 ccm 0-100 km/h - 3.9 s

Mellesleg a dízel nehezebb 100 kilóval, ami ugye kanyarban nem mindegy...

2010. máj. 15. 10:54
 28/57 anonim ***** válasza:
Tudatlan?A Limbójimi egy traktorgyártó emberke volt, ami dízel mocis volt...A benzines büdöskék, meg bizony mikor fossák az anyagot az injektorba füstölnek, mint a pelenkagyár!A limbójimidet az első vidéki úton szarrá alázom a dízelemmel, mert a nyomvonalban haladva felülne az alja és használhatatlan digórakéta ilyen téren....A CRX meg a gti, meg ezek már a múlt emlékei.A nagy nyomaték sokkal többet ér mint ötven nyűves benzines lóerő...sportautó az benzines?Hát szerintem volt rá példa, mikor a dízel a ála sokkal erősebb full sport változatát leszopatta annak idején!(BMW, Dr Anisits Ferenc,BMW 320D vs. M3)Keresd meg, te ostoba!Szerintem nem én vagyok a tudatlan...
2010. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Hegyen völgyön?Na azt azért megnézném!Persze ülj fel a tesód kinőtt Montain bikájára, aztán karikázz egyet, míg megnyugszol, kis ovis!
2010. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
CRX!Te is pimpózol!Vagy csak a Golf dízelről beszélsz?Ja mert azt elhiszem hogy leküzdöd...De abban is van olyan ami leszopat.Persze kettes Góf...Az új dízelek nem füstölnek, mert részecske szűrővel szereleik őket, persze te még ilyet nem láttál, itt buktál Gófgyilkos!
2010. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!