Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dizel 1,5 vagy benzines 1,4...

Dizel 1,5 vagy benzines 1,4 esetleg benzines 1,4 16v kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Ha lehet egy kis indoklást is kérek.
2011. okt. 11. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Márka? Típus?

Alternatívák?


Ezek nélkül nem lehet mit mondani erre.

2011. okt. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Márka, típus, évjárat (ha használt)... Legalább ezt jó lenne tudni. Illetve azt, mire és hogyan használnád, járnál-e vele hosszú távokra vagy csak a városban szeretnél furikázni. Meg azt is jó lenne tudni, mennyit szánsz rá.

Bár ha használtról van szó, szinte teljesen mindegy a motor, a márka, a típus... A lényeg csak az, hogy jó állapotú legyen. Ha még gyengécske is a konstrukció, egy megkímélt problémás autó jobb választás, mint egy agyonüthetetlen igásló, amit valahogy mégis agyonütöttek.

2011. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Renault thalia vagy dachia logan 2005 os évjáratból.
2011. okt. 17. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp ezek közül akarsz dönteni, akkor a diesel-t. Az egy jó motor, de az általad említett két kocsi minden más tekintetben a legalsó kategória alját képviseli. Nekem is Renault-om van, 1.4 16V-s Clio. Szeretem, mert nincs baj vele és jó megy. Ültem viszont már Thalia-ban...és hát..össze sem lehet hasonlítani a kettőt.


Én egyébként ezért az árért (~1 milla) Chevrolet-et vennék, figyelembe véve azt is, hogy 2005-nél idősebbet nem szeretnél.


[link]


Jobban felszerelt autók (szerintem szebb is mindkettőnél), és azt mondják, hogy strapabíró motorja van.

2011. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!