Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy Dízel Golf 2?

Benzines vagy Dízel Golf 2?

Figyelt kérdés
Melyiket éri meg jobban megvenni?
2011. júl. 15. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Dízelt, csak ki kell fogni egy jót. Én inkább keresnék egy 'eko' td-t 60 lóerővel. Az úgy az utolsó évjáratokba volt csak (89-90-91).
2011. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dízel.
2011. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

El kell döntened: Ha aszfaltot akarsz szaggatni (Gyorsulás/gyorsaság jobban számít) akkor benzines


de ha kisebb fogyasztást akarsz és nem akarod kitaposni a gázpedált akkor dízel!!!


Benzines annyival jobb hogy nagyobbat pörög és télen könnyebben indul azért... mondjuk benzineshez AHOGY HALLOTTAM könnyebben beszerzed az alkatrészeket ár alatt!!!


De a dízel kevesebbet fogyaszt!!!


Esetleg Turbódízel!


Én vettem egy 1.8as 318-as Benzines BMW-t és 1héttel előtte ugyanitt a városban vett az egyik srác egy 1.8as 318-as BMW-t csak dízelbe!


Kint az elhagyatott úton gyorsultunk egyet és sokkal megelőztem a dízel E30ast mivel az enyém jobban pörög... De viszont 2-3L-el többet is eszik az enyém!!! (Ezt csak példaként hoztam fel)!!!

2011. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,

hogy írtatok!

2011. júl. 15. 21:28
 5/7 anonim válasza:
Szerintem Dízel jobb, csak olyat kell kifogni amibe nincs sok km és nem rohad a kaszni amúgy mellesleg manapság a turbó dízelek jobban pörögnek mint a benzinesek szóval simán odaverem a benzines Focusokat.
2011. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mellesleg manapság a turbó dízelek jobban pörögnek mint a benzinesek szóval simán odaverem a benzines Focusokat."


Ez mióta mostanában gyártott? Amúgy a benzinessekkel aránylag tényleg sok baj van. És mióta etalon egy Kókusz?

Ha nem bírja a gyomrod a erős rázkódás, vagy jól gyorsulni is akarsz benzinest vegyél! Viszont ha ezek nem állnak fent akkor dízelt.

2011. júl. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A benzines mennyivel fogyaszt többet?
2011. júl. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!