Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért vesznek sokan luxusautób...

Miért vesznek sokan luxusautóból dízelt?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom és ahogy nézem nagyon sok luxusautó (Mercedes,BMW,Audi) dízeles.Aki Megteheti miért nem vesz egy benzines v8-ast pl? Szerintem sokkal ütősebb ilyen autókba nagyobb motor.
2017. márc. 25. 20:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
44%
Már csak a falusiak járnak benzinessel. Ciki
2017. márc. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
39%

Dízelből is van 3.0 meg 4.0 is. Ekkora köbcentinél már van jelentős fogyasztáskülönbség, simán lehet 4-5 liter is.

Én azt nem értem hogy 1.6- 1.8 alatt miért vesznek dízelt, mert ott max 2 liter a fogyasztáselőnye a dízelnek, ezen kívül talán autópályán nagy tempónál van még jobb fogyasztása de sokan nem is mennek gyakran autópályára, na meg nincs is sok autópályánk.


Bizonyos autóknál keresettebbek a dízelek. Pl a passatok 90%a dízeles, akárcsak a ford galaxy, vagy a VW sharan. Természetesen árulták benzin motorral is de kevesen vették. Veszel pl egyet újonnan benzin motorral, 10 év múlva eladnád és nehezebben találsz rá vevőt mert a dízelest keresik.

2017. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy nagyon jó kérdés, ha lenne sok pénzem biztos nem egy dieselt vennék. Tiszta illúzióromboló. De a felsorolt 3 márka nem luxusautó amúgy, főleg nem a BMW, a BMW egy tucat divatautó, ott nincs pénz normális motorral és a jampi gyerekek megveszik a 20d-t meg az 525d-t a legolcsóbb kismotoros szarokat.
2017. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%

"ha lenne sok pénzem biztos nem egy dieselt vennék. Tiszta illúzióromboló."


Magyarázd meg, hogy mi az illúzióromboló benne?

2017. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%

"Már csak a falusiak járnak benzinessel. Ciki"


Traktorral meg a parasztok,az a ciki te barom, de nem baj már nem sokáig tehetik meg szerencsére. Dizelel járni olyan mint b..zinak lenni,egyre inkább elfogadott,de még mindig szar.

2017. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

Bírom, hogy mindig ez a vége a benzin/dízel kérdéseknek gyakorin. Mindkét tábor a másikat szidja, és a sajátjára esküszik. :D


Nálunk a családban van ez is, az is. A fater dízellel jár, és szereti. Én benzinessel, és szeretem. Mindkettőnek van előnye és hátránya, ennyi. Én szívesen utazom az övében is, ha arról van szó, és ő is az enyémben. Nem tudom, miért kell mindig egymás torkának esni. Én a benzinesre esküszöm, gyerekkorom óta jobban szeretem a hangját, nekem autóbb autó a benzines. De most el kell fogadni, hogy bizonyos megfontolások miatt a dízel a divat, legfőképp a kisebb üzemanyag fogyasztás miatt. A trendek mindig változnak, előbb-utóbb úgyis a hibrid meg az elektromos hódít teret, és mind a benzines, mind a dízel elavult technikának fog számítani. Nem is kell ehhez olyan sok idő szerintem...

2017. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"de nem baj már nem sokáig tehetik meg szerencsére"


Látom még álomvilágban élsz. :)

Van egy olyan is, hogy olajipar... hidd el, még a villanyautóknak is képesek elsznek betenni. :)

2017. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"Traktorral meg a parasztok,az a ciki te barom, de nem baj már nem sokáig tehetik meg szerencsére. Dizelel járni olyan mint b..zinak lenni,egyre inkább elfogadott,de még mindig szar."


Te vagy paraszt barát, amiért ilyeneket dumálsz. Mikor azzal jössztök, hogy gázolaj a traktorba való, akkor csak azt igazoljátok, hogy milyen jó is a dízelmotor. Ugyanis a traktorokban gyakran fejlettebb motor, és technika van, mint a személyautókban. Úgyhogy ennyit erről.

2017. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%

Hagyd a francba, idióta ricer Hondás hülyegyerek, minden dízel kérdéshez odamegy ugyanazt elpofázni meg fikázni, mert a világ az ő autója meg a benzin körül forog szerinte és minden más szar. Ugyanolyan marha ő is, mint a kormoló klub, csak az övé benzines és álomvilágban él vele, közben ugyanolyan suttyóparaszt ő is.

Nyomjátok le aztán csá, nem kell vele foglalkozni majd felnő a 20-as éveiből egyszer. Nem véletlenül van ennyi százaléka, egy épkézláb mondatot nem tud leírni.

2017. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha lenne RollsRoyce-ból dízel, hidd el még abból is vennének dízeleket.

Attól, hogy valakinek van rengeteg pénze nem azt jelenti, hogy szórja is, és nem próbál itt-ott sporolni.

2017. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!