Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hondások ezt mi a bánatért...

A hondások ezt mi a bánatért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nagyon menő ivarérett fiú vesz/kap egy hondát és övék a világ az egynégy nagyonmegy hondával? Olvasgattam itt is és elég sokat mozgok autós körökben, de ilyen gizda brigádot mint a hondás, ritkán látok. Elvileg a honda a legerősebb kocsi, mindíg megy a vetítés. És amikor feljön a kérdés, hogy magyarázzátok màr el hogy mitől ekkora kiváltság egy ilyennel közlekedni és mitől ilyen gyors a zegyhat akkor jön ez a betanúlt rossz duma: hogy hát ötezernél nyitnak a szelepek és akkor hogy megindul meg ez forog 9ezret. Kérdem én; a szelepek alapba járnak ha be van indítva a motor nem?? Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet! És a városba meg csak a külső sávban lehet menni, mert ültetés meg nagy szárny az van, csak époen közlekedni nem lehet vele mert leesik az útról úgy pattog, de amúgy meg hondát mindenkinek. Ezt valaha kinövitek?

2016. máj. 16. 00:46
 81/91 anonim ***** válasza:

Iszonyat menő vagy akkor. :D


De reklámozd akkor hogy a nagyobb Audi/BMW/Mercik ( ABC sorrend csak! )miként tolnak le. :D

2016. máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 Tomcatters ***** válasza:
53%

En lenyomtam ismerősünk , pontosabban faterom munkatársának 2012 audi a4 GYÁRI 2.0 crtdi jét ... azért a gyorsulashoz lóerő kell es több van meg eleve vagy 300 kilóval nehezebb a cr mint az en 2 literes benzines hondám ... utánna 2 hétig szóba se akart allni velünk "mert ő pont az a kivagyi 2 zarovonalnal is képes előzni típus :)

Nem szoktam versenyezgetni,de ezt akkor nem tudtam kihagyni :/

2016. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 Tomcatters ***** válasza:
50%
Ja és emelkedőn hagytam ott.. aki ismeri a környéket... vácrol kijövet regi 2es vác-katalinpuszta közötti szakasz
2016. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
27%

Ismerem az autómat , az én GYÁRI!!!!! 1.9 pd passatom ellen eselyed nem lenne az biztos

Ismerősöd biztos valami csotrogányt vett ennyi

2016. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
#84 Leheth ott hagyná, leg többször nem is akarok versenyezni :) Sokszor az 1.2- 1.4 (BENZINES XDD)autók is lenyomnak ,mert hagy menjenek ha akarnak :) Mondom ez csak kivételes eset volt ,mert ismerem nagyon oda van az a4 evel , amugy tenyleg bitang jol nez ki meg UJONAN vette , szóval nem szar, most kb 160 ezer körül van neki benne . De van h dinamikusan vezetek ,főleg ha szinte egyedül vagyok az úton (akkor szeretek amúgy), mert akkor nem kell senkire figyelni
2016. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy .. esélye nem lenne a F.s Accordodnak a passatom ellen ! Elhiheted
2016. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez a kérdés, meg a válaszok :DDDD
2016. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 A kérdező kommentje:
Jó kis lavina lett... Egyszerű választ szerettem volna kapni az egyszerű kérdèsemre
2016. máj. 16. 13:04
 89/91 anonim ***** válasza:

Ez semmi, majd ha ezt leelőzi, akkor elsz valami. D:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__748..

2016. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 Tomcatters ***** válasza:

Utolsó ez a kérdés biztosíték OFF XD

Kérdező.. kérdésedre az egyszerű válasz : Nem az autó válassza tulaját,hanem fordítva :)

Minden márkánál megvannak a ..... :)

2016. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!