Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hondások ezt mi a bánatért...

A hondások ezt mi a bánatért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nagyon menő ivarérett fiú vesz/kap egy hondát és övék a világ az egynégy nagyonmegy hondával? Olvasgattam itt is és elég sokat mozgok autós körökben, de ilyen gizda brigádot mint a hondás, ritkán látok. Elvileg a honda a legerősebb kocsi, mindíg megy a vetítés. És amikor feljön a kérdés, hogy magyarázzátok màr el hogy mitől ekkora kiváltság egy ilyennel közlekedni és mitől ilyen gyors a zegyhat akkor jön ez a betanúlt rossz duma: hogy hát ötezernél nyitnak a szelepek és akkor hogy megindul meg ez forog 9ezret. Kérdem én; a szelepek alapba járnak ha be van indítva a motor nem?? Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet! És a városba meg csak a külső sávban lehet menni, mert ültetés meg nagy szárny az van, csak époen közlekedni nem lehet vele mert leesik az útról úgy pattog, de amúgy meg hondát mindenkinek. Ezt valaha kinövitek?

2016. máj. 16. 00:46
 51/91 Beviz Elek ***** válasza:

P11ben ritkaság a bőr, S80-ban meg alap. Na szép :)


Lehet látni jó gèpeket, drift (sr20 drift team), gyorsulási verseny, autó szèpségverseny, stb

2016. máj. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
47%
Sor6 benzinesek :P
2016. máj. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
Emlékszem mikor kisebb voltam "Fiatal suhanc" ... 90 évekbe 99-00) egy időbe mániám volt,hogy a p10 primeraba rb26dett kell XD Nissan motorokbközül a kedvencem :)
2016. máj. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
Sleeper autót akartwm csinálni , de hal istennek azóta már benőtt a fejem lágya,már az se zavar ha megelőznek :D
2016. máj. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 Beviz Elek ***** válasza:
44%
Sr20det és sr20ve amit "szokás" berakni.
2016. máj. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
62%

"S80-ban meg alap"

Akkoriban az S80ban sem volt alap ( szerintem most sem az ). Nagyon sokan megvették plüss ülésekkel, kézi váltóval, kazettás magnóval :D


Érdekes, de nemzetközi szinten tényleg sok Nissan motort használnak driftre, bár inkább az rb26dett a gyakori ( na meg a toyora 1jz, 2jz ).

2016. máj. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 Tomcatters ***** válasza:
65%
Sr20 az a nissan silvia s15 asszem
2016. máj. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
Uhhh 2jz-gte Ausztral Gas motorsport supraja :D :D :D Másik kedvencem volt anno
2016. máj. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 Beviz Elek ***** válasza:

Sr20 rengetegben van (nekem is)



Érdekes az emberek hozzáállása. Anyóséknak 10 évvel újabb Fabiájuk van. Kézzel tekerős ablak, kézi állítású tükör, szövet ülés, tehát a legalapabb.

Az enyém mellette egy 19 éves roncs, elektromos ablakok, tükrök, napfénytető, elektromos és fűthető bőrülések (voltak), stb.

Szerencsére valakinek valamikor megérte kifizet i az extrákat :D

2016. máj. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
Sőtt p10 primerába ahogy ratetted gyújtásra automatikusan kitolódott hátul az 1m es antenna :D Levetted visszahúzódott :D
2016. máj. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!