Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hondások ezt mi a bánatért...

A hondások ezt mi a bánatért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nagyon menő ivarérett fiú vesz/kap egy hondát és övék a világ az egynégy nagyonmegy hondával? Olvasgattam itt is és elég sokat mozgok autós körökben, de ilyen gizda brigádot mint a hondás, ritkán látok. Elvileg a honda a legerősebb kocsi, mindíg megy a vetítés. És amikor feljön a kérdés, hogy magyarázzátok màr el hogy mitől ekkora kiváltság egy ilyennel közlekedni és mitől ilyen gyors a zegyhat akkor jön ez a betanúlt rossz duma: hogy hát ötezernél nyitnak a szelepek és akkor hogy megindul meg ez forog 9ezret. Kérdem én; a szelepek alapba járnak ha be van indítva a motor nem?? Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet! És a városba meg csak a külső sávban lehet menni, mert ültetés meg nagy szárny az van, csak époen közlekedni nem lehet vele mert leesik az útról úgy pattog, de amúgy meg hondát mindenkinek. Ezt valaha kinövitek?

2016. máj. 16. 00:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/91 anonim válasza:
0%

Sziasztok

Előre bocsájtom nekem benzines autóm van lényegtelen milyen (VW) én nekem kb csak arra kell hogy A-ból B-be eljussak nem istenítem nem erős olyan öregurasan lehet vele csak menni . De ezek a „Hondászok” ezek besz..ás biztos van közte normális de egynémelyik betévedhetne egy melegbárba véletlenül. Meghallgattam nem egyet állandóan a racse meg így meg úgy meg alul felül jobbról balról oldalról vezérelt 1szóval még a csomagtartóból is vezérli a motort és ettől olyan isten király mindent lenyom amit nem azt azért mert véletlen volt mondom hát de ez 154 lóerős vagy mi ő erre : na figyelj tesó az 155 meg hogy ivtek meg vvti meg alul felül vezérelt így tudod tesó nyomaték az megtolja ééén erre jjjjjaaaaaaaaaaaaa és akkor mi van ha egy RS4 vagy M5 vagy W8 jön erre hárítás : azok a sza..ok hagyjad már mind eszi az olajat meg ilyen fa…gok és nem is tudom mi van ezeknek az agyuk helyén szóval értitek miért kell oda vissza lenni vele nem sportkocsi és még csak nem is mondható sportosnak. Az s2000 már sportosabb de az se sportkocsi inkább ha japán 350z vagy valami.

Szóval a kérdésre a válaszom mert simán csak re..dáltak akik pi…ról álmodoznak tisztelet a kivételnek 

2018. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!