Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hondások ezt mi a bánatért...

A hondások ezt mi a bánatért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nagyon menő ivarérett fiú vesz/kap egy hondát és övék a világ az egynégy nagyonmegy hondával? Olvasgattam itt is és elég sokat mozgok autós körökben, de ilyen gizda brigádot mint a hondás, ritkán látok. Elvileg a honda a legerősebb kocsi, mindíg megy a vetítés. És amikor feljön a kérdés, hogy magyarázzátok màr el hogy mitől ekkora kiváltság egy ilyennel közlekedni és mitől ilyen gyors a zegyhat akkor jön ez a betanúlt rossz duma: hogy hát ötezernél nyitnak a szelepek és akkor hogy megindul meg ez forog 9ezret. Kérdem én; a szelepek alapba járnak ha be van indítva a motor nem?? Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet! És a városba meg csak a külső sávban lehet menni, mert ültetés meg nagy szárny az van, csak époen közlekedni nem lehet vele mert leesik az útról úgy pattog, de amúgy meg hondát mindenkinek. Ezt valaha kinövitek?

2016. máj. 16. 00:46
 71/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
Km óra meg ugye projectoros megvilágításu ,de ilyen mélyvörös ... jol összhangba van a fekete belsővel XD
2016. máj. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 Beviz Elek ***** válasza:

Tényleg szép. Azt nem értem, hogy a comb és deréktámasz hogy nem jött szét ennyi idő alatt. Az enyém nem bírja ilyen jól.


Projektoros? Na muti :D Kellenek az ötletek a további módosításokhoz :)

2016. máj. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/91 Tomcatters ***** válasza:
47%
De nem a szélvédőre vetíti ki,hanem maga a km óra ami feléd áll oda ,ha kialszik csak egy teljes sötét képernyőt latsz magadelőtt ,mint mikor kikapcsolod a tabletet :D
2016. máj. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 Beviz Elek ***** válasza:
44%

Nem is akarok semmit kivetíteni, nem kell nekem űrtechnológia :D


Így már érthető, tudom milyen az :)


Ó anyám. A Móma-Miki megőszül mire megfordul utánfutóval. Mindk dolgozik az ilyen itt??

2016. máj. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 Tomcatters ***** válasza:
47%

Végül is ez sem űr tech, nem egy hű de nagy valami, csak mutatós,legalabbis szerintem :D


További szépet nektek ,jó pihenést,munkát...stb

Jó éjt :)))))

2016. máj. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 Beviz Elek ***** válasza:
Jóccakát, jó pihit :)
2016. máj. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
52%

"u.i: a vtech nem turbo" ??? és mi van akkor, még is jobban megy mint a hőn áhított 1.9 fuxos turbos istenkirály olajkályha, mert gondolom valami dízeles

gyerek vagy.

Meg amúgy is olyan nevetséges már,hogy Diesel autóból akartok sportos autót csinálni, mikor a Diesel és a Sportosság fényévekre van egymástól.Ezt mikor növitek ki?

1.6 Vtech legalább egy sportos pörgős motor, ami turbó nélkül is jóval nagyobb teljesítményre képes mint a nagyobb köbcentis turbódízelek...

Biztos most jöttél a Diesel találkozóról, hazafele meg egy két "szar" benzines Honda otthagyott mint a bűn miközben te úgy kormoltál mint az istenfaxa Ikarusok, ami olyan gusztustalan mint az állat, de nektek kva menő...

2016. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
47%

Újabban itt ilyen virtuális csatatér nyílt a benzines autók (főleg Hondák) és a dízeles csoport (VW) között, vagy mi az isten?


Ez vagy az ötödik kérdés, amit látok. Az egyikben a dízeleseket szólják le, a másikban a benzinesekkel mocskoskodnak. Mennyi retardált van.

2016. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
Addig a jó míg nem Mad Max stilusban rendezik le a dolgokat. :D :D
2016. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
0%
Én a 2002 es kombi passat 1.9pdtdimmel ilyen hondákat eszek reggelire ,ha jön egy kis emelkedő megadják magukat ...
2016. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!