Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hondások ezt mi a bánatért...

A hondások ezt mi a bánatért csinálják?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy sok nagyon menő ivarérett fiú vesz/kap egy hondát és övék a világ az egynégy nagyonmegy hondával? Olvasgattam itt is és elég sokat mozgok autós körökben, de ilyen gizda brigádot mint a hondás, ritkán látok. Elvileg a honda a legerősebb kocsi, mindíg megy a vetítés. És amikor feljön a kérdés, hogy magyarázzátok màr el hogy mitől ekkora kiváltság egy ilyennel közlekedni és mitől ilyen gyors a zegyhat akkor jön ez a betanúlt rossz duma: hogy hát ötezernél nyitnak a szelepek és akkor hogy megindul meg ez forog 9ezret. Kérdem én; a szelepek alapba járnak ha be van indítva a motor nem?? Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet! És a városba meg csak a külső sávban lehet menni, mert ültetés meg nagy szárny az van, csak époen közlekedni nem lehet vele mert leesik az útról úgy pattog, de amúgy meg hondát mindenkinek. Ezt valaha kinövitek?

2016. máj. 16. 00:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek. /u.i: a vtech nem turbo, ezt jolenne ha elhinné végre a fent említett célcsoport/
2016. máj. 16. 00:48
 2/91 Beviz Elek ***** válasza:
57%

Hát neked meg mibajod? Fáj ha valakinek az tetszik?

Elhiszem hogy féltékeny vagy, ha sokst dolgozol te is vehetsz egyet!


(Nem Hondafan vagyok, egyszerűen csak hisztiellenes)

2016. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy vehessek egyet. 250orát dolgozok emiatt, és alig várom, hogy nekem is állhasson egy a garázsomban. Csak előtte el kell adnom a 6éves autóm hogy beférjen a helyére a 20éves honda
2016. máj. 16. 01:08
 4/91 Beviz Elek ***** válasza:
61%

Megértelek, én is megtenném. Én nehezebb helyzetben vagyok, nincs szívem eladni a 19 ébes Nissant egy Hondáért, de ha lenne 2 beállós garázsom akkor biztosan vennék mellé egyet. Vagyis.. 3 helyes garás kell. Nissan, Lexus, Honda.


Szóval teljesen megértelek, esetleg próbáld meg áeon alul eladni a kocsidat, az érzésért mindenképp megéri.

2016. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
74%

" Meg ha azt akarom hogy valami 9000et forogjon akkor veszek egy makita flexet!"


Na itt égtem ki gecc! Hol a like gomb? :D :D :D

2016. máj. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 Tomcatters ***** válasza:
61%

Nekem is hondám van , nagyon is jók a honda vtec motorok ,az meg hogy pörgős az miért baj,általában a benzinmotorok mind azok :)

Kérdésed meg provokáló kicsit,mert ugyan úgy megvan a kivagyiság minden márkánál :)

2016. máj. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket a dolgokat ugyanúgy elmondhatnánk a zegykilenctédéji szmókendsárm őrültekre mert ugyanaz csak ott dízellel keménykednek meg füsttel.
2016. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 Beviz Elek ***** válasza:
84%

El kell ismerni, van dumája a gyereknek :D

Biztos az agyára ment a dízelfüst!

2016. máj. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 Tomcatters ***** válasza:
64%
Nem baj, kedden már suli ,most unatkozik egy kicsit ;) Remélem még általános iskolás :D Akkor még kinőlheti :)
2016. máj. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 Beviz Elek ***** válasza:
68%
Ú tényleg. Munkaszüneti nap. De szerettem mikor ez számított is valamit :D
2016. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!