Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/434 anonim ***** válasza:
89%

Lényeg a lényeg, gyári adatok: suzuki 11 alatt van 100 on bora 12 alatt....

1.3-as swifttel vertem oda már nagyon sok autót akinek ilyen nagy szája volt, de sírás volt a vége!

Volt aki nem hitte el, mentünk 5 gyorsulást, és 1-2 kocsihosszal nyertem, pedig az 1.9 tdi volt nem sima 1.6

az 11,8 alatt volt 100 on.

Nem kell ide 1.8 meg 2.0. 1.6 sport swift annyit adna neked, hogy a csajod is elhagyna, LOL

2016. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/434 anonim ***** válasza:
87%

Főleg, most jobban megy a családi 1.3 swift, mert annyit gyorsultam, hogy leégett alóla a katalizátor! azóta kitisztult a rendszer, kiköpdöste a kerámiát, sokkal fürgébb lett, és a hangja is morcosabb lett! igaz világít azóta a check engine lámpa, de a menése jobb lett.

múltkor is keménykedett egy 1.4 vvti corolla pedig az 100 ló körül lehet, kézit behúztam, ablakon kikönyököltem bőgettem a motort hogy mehet, sárgára hirtelen kiengedtem a kézit, úgy lehagytam még kettesbe is megnyikkantotta a kereket mikor ráhúztam a sebeséget! vagy 4 autóhoszt kapott! egyszer kaptam csak ki, egy 4-es golf GTI!!!! ellen, ott is csak 160 felett bírt lehagyni, 160 ig fej fej mellett mentünk. azért bír menni a kis suzuki hiába 1.3-as.

2016. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/434 anonim ***** válasza:
67%
A lényeg a lényeg, hogy a bora meg a kérdező a király! Na meg a Wandeted elnök úr az isten! Annak meg akinek más autója van az meg egy tudatlan senki házi!!! A kérdező szerint! nekünk csak egy átlag autónk van, neki viszon a legfelső osztályba való Vw borája, ami már ezek szerint luxus autónak is számít. A ford is csicska autó, szerintem tetesd világ hírnévé h vw bora mindenek felett!
2016. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/434 anonim ***** válasza:
65%
https://www.youtube.com/watch?v=PMku1wZUj9c de a mondeo csak 160-al megy
2016. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/434 Koaxk Ábel ***** válasza:
72%

A kérdezőt már kiveséztük, de azért a #211/212-es válaszoló is megérne egy misét.


Az 1.3-as Suzukijával végigverte az egész világot, jó vicc.. :DDD


Már vártam a sok mozigépész sztoriban egy olyat, hogy jött egy Porsche 911 és hát fej-fej mellett mentünk, csak véletlenül az órámra néztem és ezért éppen, hogy legyorsult.

2016. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/434 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak egy ilyen komoly kérdés. :D :D
2016. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/434 anonim ***** válasza:
83%

Ment volna ez a Bora 230-at is csak elszakadt a vontatókötél. :D

Amúgy milyen jó, hogy nem ír már vissza aztán mégis. :D

2016. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/434 anonim ***** válasza:
74%
Biztos izgtot volt.hogy valaki nem e irja azt h bora a legjobb meg a Vw.
2016. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/434 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a borát csókolgatja, vagy épp ül benne és ( ha vannak ) személyes ismerőseinek azt mondja elment bora borára... :D
2016. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/434 anonim ***** válasza:
54%

"Fáj hogy jobb autója van neki mint neked?Te is vehetsz normális autót!

Nem volt lenéző csak megakarta osztani az élményét veletek!"


Igen, volt már VW-em, de eladtam azért, hogy utána irígykedhessek azokra akiknek van és sajnálkozzak, hogy nekem csak Audi jutott... :/

Á nem volt lenéző csak aki nem vezetett még fáúvét az játékautókkal játszott csak ideáig meg még volt egy két ilyen hasonló aranyköpése.

Amúgy kérdező nem rossz ötlet ez a Vivike profil csak az eddigi hozzászólásaid alapján már elég nehéz elhinni, hogy barátnőd van a borikán kívül. :D

De nyugodtan csinálj még egy nick-et és akkor már hárman lesztek. :D

Az elnökurad meg ha tényleg létező személy, akkor jobb ha végleg törtöl magad innen, mert már ígyis eléggé lehúztad a bőrt a képéről meg a wanted taliról is.

2016. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!