Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/434 anonim ***** válasza:
30%
Miből gondolod h a legjobb gyártó a Vw? Én pont láttam egy karambolt nem olyan régen a Vw össze tört a másik épp hogy sérült! erre mit tudsz mondani te Vw imádó? Nem gondolkodtál még azon h még van másik márka világon ami nem olyan purutya mint a tiéd? ford? adui? meg még sorolhatnám! egyénként van barátnőd? vagy gyereked? nem tudódom hogyan viselik el ha netán van h az autódat jobban szereted mint öket!!! ugy beszlsz róla mintha bele volna szerelmes!!! tán benne vered az ami a lábad között van?? meg puszilgatod? fanatikus majom!
2016. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/434 anonim ***** válasza:
68%
Neeee ne írjatok már ide, még a végén megint visszaír és kezdődik minden előről....
2016. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/434 anonim ***** válasza:
Úgy sincs semmi jó a TV-ben. :D
2016. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/434 anonim ***** válasza:
100%
Végre megtört a csend, már vártam. :D
2016. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/434 veterán vas ***** válasza:
100%

Uraim, vonjuk le a tanulságot, és csukjuk be a boltot!

Az 1.6-os bora a Világ legjobb járműve, az Elnök úr az Isten, és mindenki trallala, aki nem Wanted találkozókon tölti a szabadidejét.

Na, így már jó? :)

2016. febr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/434 anonim ***** válasza:
100%
Dalt nem is írtál róla? Emellett illene minden ország himnuszába is belevenni valamilyen módon a VW-t ahol csak megfordult.
2016. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/434 anonim ***** válasza:
49%

https://www.youtube.com/watch?v=jEST5pBp078&feature=youtu.be..


igaz ez csak egy gólf de turbo diseles.

2016. febr. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/434 Vw_Vivi ***** válasza:
17%
Jó lenne ha nem lennétek ekkora parasztok és leszálnátok a srácról!Szánalmas irigyek vagytok mert nektek Sosem lesz ílyen jó verdátok!
2016. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/434 anonim ***** válasza:
74%
Ja, szegény srác. Kiír ide egy olyan kérdést ami csak arról szól, hogy fényezi a saját autóját és szinte várja, hogy mikor mondd neki valaki ellent és már indulhat is a szájkarate. Talán nem kéne ilyen lekezelő hangnemben beszélni más autójáról és akkor őt sem piszkálná senki. Na meg ugye a szemellenzőt sem ártana levennie és észrevennie, hogy mekkora hülységeket írkál. És képzeld volt VW-em és jó autónak is gondolom, de ha ekkora idióták ülnek benne mint a kérdező, akkor inkább letagadom. :D
2016. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/434 anonim ***** válasza:
30%
VW Vivi, ilyen autóm biztos nem lesz, csak ettől jobb ( mármint a Bora-tól, tényleg jó a VW, de messze nem a legjobb). Senki nem cikizné, ha nem lenne hülye.
2016. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!