Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/434 A kérdező kommentje:

171/180!

Az a legnagyobb baj hogy nem értetek hozzá! Vw összetört. A másik meg éppen. Csak sérült????Biztos hogy nem igaz!Tapasztalatból tudom sajnos!Nem rég volt egy balesetem amit jelzek nem én idéztem elő!a csávónak nagyon összetőrt az autója az enyém eleje meg éppen csak sérült!Az Audik nem rosszak mivel vw konszernen belül van,de a ford nem igazán megbízható!képzeld van menyasszonyom de mi közöd is hozzá?

2016. febr. 11. 14:19
 182/434 A kérdező kommentje:

175/181!

Féltékeny vagy mi?

Hamarosan veszek még egyet!!!

Féltékenyek!

2016. febr. 11. 14:24
 183/434 anonim ***** válasza:
69%

Egy Hummer-t is szarrá lehet törni, szóval az hülyeség, hogy a VW törik az Audi vagy BMW pl meg nem törik, azok is törnek mint a dió, tökmimdegy milyen márka. Van az úgy, hogy két autó csattan, az egyik rommá megy, a másikon meg alíg látszik valami, ez nem márkafüggő.


De mindegy is, kár ezen lovagolni, hogy melyik autó a jobb, meg a legjobb, mert mindenkinek más. Beszélgettem már elég sok német emberkével, a fiatalok példáúl ott is imádják az Alfa-kat, az idősebbek meg ragaszkodnak a Mercihez, a középrétegszereti a VW-t mert olcsó stb.

2016. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

# 179/183 kérdező!

Fáj hogy jobb autója van neki mint neked?Te is vehetsz normális autót!

Nem volt lenéző csak megakarta osztani az élményét veletek!

Egyébként ismerem a kérdezőt ültem a kocsijában 220-al simán tud repeszteni azért ez nem rossz egy 1.6os motorú autótól!

2016. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/434 anonim ***** válasza:
30%

okés Vivi hogy véded, de azért te se legyél már hülye. Egy Bora eldöcög 180-185 km/h-ig, de ezt max 10-20 mp-ig tudja tartani, mondjuk tudja tovább is, de akkor holnap már más státuszban lesz a motor. Egy sima alsókategóriás széria autóról van szó, nem egy 2-3 000 köbcentis sport kocsiról.


A saját 6 hengeres ("V") 3200 köbcentis 260 lóerős Alfa Brera-m tud gyárilag 240 km/h-t, autópályán meg 225 km/h-nál már érezhető hogy fogy az erő, beleszalad a 235-240-be, viszont itt vége van, pörög a motor és elkell venni a gázt, hogy ne nyírjam ki a kocsit vele, és a Bora-ba egy 5-ös váltó van, a sajátomban meg 6-os. A végsebessége nem arra van, hogy ott használjuk a kocsit. Azért egy Brera és egy Bora teljesítményben ég és föld, az egyik sportkocsinak van gyártva, a másik meg egy sima hétköznapi szaladgálós autónak.

2016. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

83/184 úr!


Szerintem nagyot tévedsz!

Egy Volkswagent strapabíró gépkocsinak terveztek!Láttam én már BMW-t szét törni nagyon.A Volkswagen mérnökei messze a legjobbak a világon! Ezt el kell ismernetek!

De kérhettek tanácsot a Vwanted elnökétől is elég segítőkész ember bármikor ad tanácsot a tudatlanoknak is!

2016. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

185/186 .

Ne nézz hülyének!

Szemtanúja voltam hogy mennyit megy!Azt nem tudom hogy folyamatosan tudja-e de feltételezem igen csak legyen normális út!

egy szónak is 100 a vége szerintem nagyon nagyon jó autó!

Lehet fikázni a véleményemet de én is így gondolom!

2016. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/434 anonim ***** válasza:
49%
sajnálom a barátnődet meg téged is! itt felettél egy kérdést? és egy folytában a sajátodat isteníted, mintha egy isteni csoda volna! akkor minek a kérdés? ha tudod h a Vw a leges legjobb autó a világon! Egyébként a sokad Fábiánban meg nem Volkswagen motoros hanem egy sima 120L-es motor van benne. Tudom mert az egyik isimnek is skodája van! Még annyit hozzá fűznék h te miből tudod h a ford az nem igazán a meg bízható? ha még nem próbáltad? neked még csak két fajta autód volt, és igy mondod azt h ford nem az igazán meg bízható! nekem pl egy ford mondeom van és eddig semmi baja, mióta meg vettem csak a légalapvető dolgok lettek rajta csinálva! erről ennyit! Igen biztos azért törted össze mert 220-al tud menni ahogy azt a drága Vivike haverod írta! ha a tied megy 220-al az enyém megy 260-al. itt senki nem féltékeny csak nem istenítsük az autónkat pedig sok mindenkinek van itt a borától jobb. még annyit hogy borát te apróért vetted ha neked az 1,2 misiért apró pénz! akkor elég nagy hülye vagy gyerekem már 400.000ft-ért is van!
2016. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/434 anonim ***** válasza:
67%
Annyira istenítitek ez a az elnök urat? de egyépként neki is Vw-je van?
2016. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/434 anonim ***** válasza:
54%
kedves kérdező! biztos jóban vagy ezzel az elnök Úrral, mit szólt hozzá hogy össze törted a drága kis Boridat? egyébként én nem szoktam látni egy autós oldalon se ahol a te Borid egy luxus autónak számítana!
2016. febr. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!