Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is a volkswagen a...

Szerintetek is a volkswagen a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés

Előtte egy skoda fabiám volt az is volkswagen motoros.Múlt nyáron vettem egy vw borát és nagyon megvagyok vele elégedve!Vettem rá szép nagy 17-es alú felniket és megy mint a golyó pedig csak 1.6-os!

Hogy lehet hogy a Vw csinálja a legjobb leg megbízhatóbb autókat?A többi gyártó miért él még az őskorban?

És ez nem csak az én véleményem,tavaly is voltam kecskeméten Wanted találkozón és ők is megmondták hogy a világ legjobb autóit birtokoljuk.(mondjuk én hitelre vettem de ha kifizettem enyém lesz.)apróért vettem 1,2misiért.



#autó #Volkswagen #isten kocsi #világ legjobb autója
2016. jan. 7. 16:50
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/434 anonim ***** válasza:
84%
A következő az lesz, hogy bora néven regel és majd azt meséli, hogy az autója írt. :D
2016. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

220/221 válaszadó!

Te agyabeteg vagy!Én csak egy barátja vagyok nem a csaja!

Van menyasszonya!kollegák vagyunk,meg mutatta hogy hogyan hurogtátok le a kocsiját és ezt már nem bírtam ki szó nélkül!De hát ebben az országban ílyen barmok vannak!

2016. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/434 veterán vas ***** válasza:
22%

Wivike drága!

Mi történne, ha a fócvágenborákat istenítő reklámfüzetek helyett, a "A magyar helyesírás szabályai" c. könyvet olvasgatnád?

Először is, nem lennél ennyire agymosott, azon kívül pedig, szebben és értelmesebben fogalmaznád meg a mondanivalódat.

Mindenki jobban járna. ;)

2016. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/434 anonim ***** válasza:
66%

Vivi-ke, ha te csak a barátja vagy, akkor miért azonos IP-ről jön a te hozzászólásod, és miért a kérdező hozzászólása?? Netán egy számítógépet/ laptopot használtok??


És nem lehúrrogtuk a kocsidat, senki nem mondta, hogy a VW szar. Te állítod azt, hogy a VW a legjobb mindenben, erre mondtuk, hogy ez nem így van, nem a legjobb mindenben, elég sok hibája van, volt, meg még lesz is, ahogy a Toyota-nak, Honda-nak, Alfa-nak, Fiat-nak, BMW-nek, Mercedes-nek, mindennek. Jó a Bora arra, amire tervezték, de másra nem, nem egy élmény autó, nem egy sportkocsi, nem egy terepjáró, nem egy kisteher, egy sima személyautó és kész, nem kell róla azt gondolni, hogy nem gyártottak tőle jobbat és hogy mindenben tökéletes, mert van tőle jobb, nagyobb, erősebb, gyorsabb.

2016. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

He nincs jobb dolgotok?

Sok paraszt!

2016. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/434 veterán vas ***** válasza:
49%
Mi úgy szólítunk, hogy Wivike, Te viszont azt írod, hogy "He", és mi vagyunk a parasztok? ;)
2016. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/434 Vw_Vivi ***** válasza:
0%

224/226 válaszoló!

IQ bajnok vagy!

Munkahelyi wifi-ről nem hallottál?

Ja te olyan semmire való vagy hogy még munkahelyed sincs!

Egyébként valaki belelépett a profilomba,nem véletlen feltörted?

Nem baj,jövő héten fel foglak jelenteni!Majd találkozunk a rendőrségen!

2016. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/434 anonim ***** válasza:
30%

Idézek a kérdezőtől:

"Egyébként meg nem kéne személyeskedni a párom sem bántott titeket!"

Ezt írta mikor a Wivike drága beszállt a harcba. Egyértelmű, hogy mindenki a csajának gondolta.

De amúgy arra kíváncsi lennék, hogy hol dolgoztok, mert a szellemi szinteteket elnézve osztálytársak vagytok kb a hatodikban és nem munkatársak.

2016. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/434 anonim ***** válasza:
30%

Rajta puca, jelents fel :) kikacagnak majd a rendőrségen is legalább :)


Munkahelyi wifi? :D nagyon erőltetett a dolog haver, inkább ismerd el, hogy azonos a profil és kész


Na, nem mondtad még, hogy hol laksz. Mondtam, hogy fussunk össze és had nézzem meg, hogy a Borika megy-e 220-al, kiváncsi vagyok rá.


Jah, ameddig el nem felejtem. Az elnökúrnak belinkeltem ezt a kérdést, végig futott rajta. Egyik szeme sírt, mert az arcáról alaposan lenyúztad a bőrt ezzel a kérdéssel és a válaszaiddal, a másik meg nevetett, mert ennyi hülyeséget, amit összehordtál, régen olvasott.

2016. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/434 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként maga a kérdés is egyértelmű provokáció meg ez a Wivike is azért jött, hogy még gerjessze a feszültséget. Remélem a főnökötök tudja, hogy mivel töltiket az időt munkaidőben. :D

"A többi gyártó miért él még az őskorban?"

Most komolyan egy ilyen kérdés után mi a szart vártál? Hogy majd mindenki jön és éljenzi a Borádat és egyet ért veled abban, hogy minden autó szar a fáuvén kívül?

Ilyen ember veszi ugyanazt a levegőt mint mi, te jó isten...

2016. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!