Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak max.7-900E ft_ig?

Alex25 kérdése:

Első autónak max.7-900E ft_ig?

Figyelt kérdés

Több márkát és típust néztem idáig, annyira nem értek hozzá.

Idáig a C-s Corsa és a 4-es Polo között gondolkodtam, de most agyalok az új Suzuki Swiften, bejön a formája, úgy hallottam pörgős is, jól megy, fogyasztása se vészes.

Ti mit gondotok, ill. melyiket ajánlanátok, mondhattok más márkát és típust is.

A a lényeg, hogy benzines legyen , 5 ajtós és legalább 2002-es, annál régebbit nem szeretnék. A fogyasztása is vegyesen 7l-nél ne nagyon legyen több.

Köszönöm!



2015. aug. 16. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2005ös swiftet vettem 2 éve 950E ftért 105 ezer km-rel. Most 130 van benne, csak olajcsere volt. Fogyi 5.8-6 között. Szombathely-Győr között használom 100 körüli tempóval. Elégedett vagyok vele, corsákról is jót hallottam.
2015. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elégedett vagy a csomagtartóval, mert nem valami nagy.

GS, GC, vagy GLX közül melyiket érdemes venni?

2015. aug. 16. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A felszereltségi szinteknél fogalmam sincs melyik mi. Annyit ajánlok, h klimásat válassz. Max 2en ülünk benne, ha sok a csomag le lehet dönteni a hátsó üléssort.4 emberrel meg mindegy milyen kisautóba ülsz, ezeknek mind 200-300l között van a csomagtere.
2015. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen!
2015. aug. 16. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Swift nem rossz, Corsával nincs tapasztalatom, VW Polo 4 viszont barátnőmnek már egy ideje van, 1.4-es 16 szelepes motorral. Nem egy rossz autó, megbízható, 2004-es évjáratú, és szerintem bőven a kategóriája feletti az érzet, amikor benne ülsz. Én 2 éve jogsiztam, jelenleg egy BMW E36 328i Cabrioletet vezetek, amit mellesleg el akarok adni, mert túl sokat fogyaszt és drága a szerviz. De igazából ezt azért mondom, mert oda akarok kilyukadni, hogy ez az egykoron felső-középkategóriás, drága kabrió nem mindig jobb, mint a kis Polo. Például a klíma a Poloban sokkal jobb, bár azt már kétszer kellett szerelni, jéghideg levegőt fúj még ebben a melegben is, a BMW csak egy kis idő után hűl le igazán. A motorja is nagyon csendes, van benne elég erő is egy ilyen autóhoz.


Mindenképp ajánlom a Polot, nagyon jó kis autó és mivel VW, még valamennyi presztízse is van egy Swifthez viszonyítva.

2015. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!