Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto első autónak?

Fiat Punto első autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D

Autóvásárlás előtt állok, de előtte kiváncsi lennék a véleményetekre.

Kinéztem magamnak egy Fiat Punto 1.9 JTD-t(2003 as).

Szerintetek mennyire megbízható első kocsinak? fogyasztásilag azt mondják nagyon jó és az alkatrészek se túl drágák hozzá, de sajnos saját tapasztalatom még nincs ezért elsősorban azokhoz szól a kérdés akiknek ilyen kocsijuk van/volt. :)


Más kocsit nemigen néztem ki. Talán a Renault Clio vagy a VW golf 4 ezekből is a dízelt, de most kimondottan a Fiat érdekelne. Nem ajánlatokat kérek hanem jó és rossz véleményeket a kocsiról :)



2015. aug. 13. 21:13
 1/5 Mosqu!to ***** válasza:
100%

Szia!


Összességében nem rossz autó! De találsz jó véleményeket,melyet a tulajok írtak az autóikról itt:

[link]


Remélem tudtam segíteni! Jó vásárlást! :)

2015. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen :) még nemsok talapsztalatom van kocsivásárlás terén :D


szerintetek 175 000 km soknak számít? vagy nem mindig lényeges ez? :D

2015. aug. 13. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól karbantartott kocsiknál nem, de már lehet hogy az előző tulajdonosa is úgy vette 100 ezer kilométerrel, hogy hajtom amíg szét nem esik, de költeni már nem költök rá, csak amit muszáj.
2015. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
12 éves dízel felejtős.. 1.2 80 lovast keresd. Jól megy, én ilyet gyűrök 3 éve. Egyszerű, megbízható konstrukció.
2015. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Lassan egy éve, hogy én is Punto mellett döntöttem. Sok utánajárás és mérlegelés, vélemény olvasás után egy 2003-as, 1.2 16 szelepes benzines mellett döntöttem.

Eddig semmi nagyobb probléma nem volt vele.

Az eddigi tapasztalatom az, hogy inkább apróságok jönnek elő, de motorikusan megbízható, és szerintem jól is megy. Fogyasztása még klímával se ment 5 liter fölé nekem.

2015. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!