Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is ciki?

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Nagybátyám le akarja cserélni az sx4-sét egy nagyobb autóra.És felajánlotta ,hogy nekem adja az autót ballagási és érettségi ajándék gyanánt.

Én nagyon örülök neki.De a kortársaimtól kapom a gúnyos megjegyzéseket hogy papír suzuki ráadásul traktor motorral.Úgyis meghalok ebbe is mert ez is suzuki.

Pedig a mostani tanuló autóm is egy 94 1.3 3 ajtós swift igaz kaptam a megjegyzéseket eddig is hogy úgyis meghalok benne.De most még jobban rákontráztak a szekálásra.Viszont most főleg arra hogy az az sx4-es dízel lesz.

Tényleg ennyire rossz autók az 1.6 dízel sx4-esek?



2014. ápr. 25. 15:54
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Csak kerdezem akik piszkalnak teged milyen autojuk van? Mert van egy sejtesem hogy legjobb esetben is 1-2szazezeres bontoszokevenybol ugatnak... "


Mifelénk a G astra a menő a legtöbb velem egykorúnak az van és általában ők is szólogatnak be a legtöbbször meg az olyanok akik csak autóskártyáról ismerik az autókat vagyis kocsijuk sincs.

2014. ápr. 26. 10:52
 22/25 VarMa ***** válasza:
ne foglalkozz veluk 10x jobb autod lesz... fiatalabb,erosebb es joval jobban fogyaszt...
2014. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy 500-600e Ft körül a G Astra az egyik legértelmesebb autó, de azért én arra nem vágnék fel. Nem is drága, nem is túl modern, nem is annyira jó autó, hogy villogni lehessen vele. Valamikor a 90-es évek vége felé jelent meg, tehát már kb 15 éves konstrukció.

Az SX4, pláne ha ilyen 4-5 éves, sokkal jobb és modernebb autó nála. Még ha a márka presztízsét nézzük, akkor sincs köztük óriási különbség. Az Opel is csak egy átlagos népautó.

Írom ezt úgy, hogy nekem is Opelem van, sőt Astrám, csak újabb típus a G-nél.

2014. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Traktor hangjuk meg hogy lenne már,jó hangja van annak,jó más mint a benzin de nem egy traktorhoz hasonlítanám,meg nem is egy buszhoz mert tényleg tök más! Meg annyira nem is fogod hallani mert el van szigetelve.
2014. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kur va jó hogy törölték a hsz-emet ami nagy igasszságot mondott kedves gyakori sz ar.

Látom mindenkinek az igazsság fáj

2014. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!