Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ennyire ciki?

Tényleg ennyire ciki?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam egy 3 ajtós 993 ccm-es swiftet két hete.Azóta mindenhonnan csak a gúnyos megjegyzéseket kapom miért vacak szuzukit kaptál mikor régi astrát II-III-as golfot is vehettek volna neked az árából.Ja meg az úgyis meghalsz benne dumát is sokszor előhozzák!

Nem tudom mi bajuk van a suzukival én mindenesetre örülök hogy vetek nekem valamit és fenntartási költségeket is az őseim állják. Nekem csak a tankolásra kell költenem az ösztöndíjamból.



2014. ápr. 13. 11:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Most már tudod, kik a barátaid. Nem azok, akiktől a gúnyos megjegyzéseket kapod.
2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Fogadok, hogy azoknak, akik a véredet szívják, még autójuk sincs.

Nem ciki, miért lenne az? Persze, ha férfiként nőies autóba ülsz, mint a Spalsh, az kicsit tényleg furcsa, de hát a nők is beülnek a férfias autókba.

2014. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

irigyek, ennyi + amit az első írt....gondolom a kedves haverjaidnak max rollerja van...


nekem egy favoritom van, amiért én a munkatársaktól hallom a megjegyzéseket (kb leszarom) - én nem vagyok eladósodva és a javíttatás sem viszi el a fizetésem ...megengedhetnék magamnak egy vadonatúj kocsit is, egy év alatt ki tudnám fizetni, de minek, a favorit olcsó, kényelmes, és simán kijön hozzá az Autóklub, ha kell :D

2014. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem sokuknak van autója akiknek meg van azok mind opellel járnak,főként corsával,meg f astrával.
2014. ápr. 13. 11:13
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

féltékenyek...

fogadjunk annak a legnagyobb a szája akinek nincs saját kocsija.....

2014. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Idióták a haverjaid, mivel jobb a régi szar 2-es meg 3-as golf mint a swift? Semmivel, csak most nagy divat lett belőle, minden idióta boyracer olyat akar...

A meghalsz benne történet meg az összes ilyen kategóriás autóra igaz, ha atombunkert akarsz, akkor valami nagy dög Volvot kell venni.

2014. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A legnagyobb beszólást a corsás sráctól kaptam. Eddig!
2014. ápr. 13. 11:16
 8/25 anonim ***** válasza:

Amúgy az egyik - ha nem a - legjobb ár-érték arányú autó.

A töréstesztje tényleg nem a legjobb, ezért csak óvatosan hajts!

2014. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
#7: legalább B (tojás) Corsa? Az aztán autó... :D
2014. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen B corsás az inas :)
2014. ápr. 13. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!