Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ennyire ciki?

Tényleg ennyire ciki?

Figyelt kérdés

A szüleimtől kaptam egy 3 ajtós 993 ccm-es swiftet két hete.Azóta mindenhonnan csak a gúnyos megjegyzéseket kapom miért vacak szuzukit kaptál mikor régi astrát II-III-as golfot is vehettek volna neked az árából.Ja meg az úgyis meghalsz benne dumát is sokszor előhozzák!

Nem tudom mi bajuk van a suzukival én mindenesetre örülök hogy vetek nekem valamit és fenntartási költségeket is az őseim állják. Nekem csak a tankolásra kell költenem az ösztöndíjamból.



2014. ápr. 13. 11:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem kell velük törődni, a te boldogságod a fontos, jó kis autó a swfit hidd el , inkább abba ülnék mint egy 30éves autóba..., de amúgy is semmi cink nincs benne, nekünk 11 évig volt swfitünk , csak is ++++++++ :)
2014. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki!

Nekem f astrám van, de swift-ben is gondolkodtam, csak nekem abban az ülések nem túl kényelmesek(alacsonan vannak), így aztán f astra lett.

Az én véremet is mindig szívják vele, és persze, hogy a golfosok, vagy azok akiknek a kocsiját a rozsda eszi. Csak irígykednek, fogd fel így.

2014. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

"Ne törődj velük, féltékenyek. Tudják hogy a Swift jobb vétel mint az övéké. Biztos jobb állapotú a tied mint az övéké. "


Ezzel mondasz valamit ugyanis nekem a papír sárkányom 2002 évjáratú.

2014. ápr. 13. 17:07
 24/25 anonim ***** válasza:

ha előirt időben, jó olajat teszel bele,figyelsz a gumira, picit ápolgatod, örök darab...


ha még jobban akarod bosszantani az irigykedőket, akkor arra ügyelj, hogy mindig csillogjon...nem nagy ügy tisztántartani. jó benzin, jó olaj, hibátlan vezérműszíj, és indulhatsz a világ végére is..

2014. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nézd önzőn a dolgokat: mit kaptál tőlük, mit tettek az érdekedben, amiért "joguk" lenne be(le)szólni az életed bármely területébe? Nyilván semmit.

Akkor mennyire tényezői az életednek azon kívül, hogy beledumálnak? Semennyire.


Ajándék lónak nem nézzük a fogát: valakik törődésképp alád adtak egyet, és még túlzásba sem estek.

2014. ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!