Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is ciki?

Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Nagybátyám le akarja cserélni az sx4-sét egy nagyobb autóra.És felajánlotta ,hogy nekem adja az autót ballagási és érettségi ajándék gyanánt.

Én nagyon örülök neki.De a kortársaimtól kapom a gúnyos megjegyzéseket hogy papír suzuki ráadásul traktor motorral.Úgyis meghalok ebbe is mert ez is suzuki.

Pedig a mostani tanuló autóm is egy 94 1.3 3 ajtós swift igaz kaptam a megjegyzéseket eddig is hogy úgyis meghalok benne.De most még jobban rákontráztak a szekálásra.Viszont most főleg arra hogy az az sx4-es dízel lesz.

Tényleg ennyire rossz autók az 1.6 dízel sx4-esek?



2014. ápr. 25. 15:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
istenem.. te vagy az aki már tett fel kérdést? , szard már el ezeket.. hogy lehetnek ekkora verebek most , komolyan, minden rohadt autóba meghalhat az ember...annyira vicc már ,hogy az hihetetlen, ennyire éretlen emberek nem lehetnek , ezek haverok ? tudod ki foglalkozna velük, mért lenne ciki? semmi ciki nincs benne, meg ez a papírautó dolog is felidegesít már nagyon, akkor kellett volna azt fejbe lőni azt az embert aki elkezdte terjeszteni ezt, és a sok ember akinek soha nem is volt suzukija csak rákontráz milyen szar meg stb....ilyen ez az emberiség .. egy szégyen .......
2014. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
meg amúgy is érettségi aztán húzol a suliból a fenébe...kit érdekel mit mondanak , hidd el ahova mész nem lesz ennyi éretlen sok gyökér....
2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Sajnállak, hogy ajándékba kapsz egy "normális" autót, és cikinek tartod.


Én munkával szedtem össze a pénzt az első autómra,, ami egy Maruti volt ('91.-es)

Most egy Swifttel járok '97-es. És még mindig élek!!!

Sok múlik ám a vezetési stíluson is!


De ha ennyire ciki, akkor ne fogadd el, és majd veszel egyszer a fizetésedből egy Volvót (úgy 10-20 év múlva...)

2014. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ciki.Amugy az Sx4 már sokkal komolyabb kocsi mint a régi Swift.Sokal merevebb karosszériája van és sokkal biztonságosabb.Nem egy 200ezer forintos lerohadt kocsiról van szó úgyhogy egyáltalán nem ciki.
2014. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
irigy kis homárok
2014. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Majd amikor hóban-szarban a buszmegállóban szpnak, integess nekik...Köcsögök..
2014. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Irigyek, annyi.


Azért egy SX4, nem egy 90-es évek elején gyártott Swift! A biztonsági szintje teljesen megfelel a mai átlagnak.

A Suzuki dízelmotorját nem ismerem. De gondolom ez is már turbós interkúleres CR-dízel. Nekem is ilyen, csak más márkájú dízelem van hasonló 1.7 lökettérfogattal. Én imádom, mert nagyon nyomatékos, nagyon jól húz, széles fordulatszám tartományban használható, előzésnél sem kell visszaváltani. Pl városban el lehetne vele közlekedni simán, ha csak egy 3. fokozat lenne a váltójában. Emellett 5-6 literrel elvan. Bárki bármit mond, nem szívesen vennék már benzines autót.

2014. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első válaszoló én még ide nem tettem fel kérdést.

Miért kérdezted ezt?


"Sajnállak, hogy ajándékba kapsz egy "normális" autót, és cikinek tartod. "


Én nem tartom annak. Szerintem egyhamar nem lenne ilyen autóm ha a nagybátyám kinek jól megy most sora nem unja meg az sx4-sét.

Nekem semmi gondom a suzukival. A mostani kis 3 ajtós 993 köbcentis swiftemet én is saját goldból vettem kemény 200.000 ft-ért 3 nyarat dolgoztam azért hogy lerakhassam a B jogsit és utána tudjak venni valami kis akármit ami gurúl. Mellesleg nem terveztem hogy lecserélem engem is váratlanul ért.

Én nagyon örülök neki ugyanis egy jó darabig szerintem önerőből nem igen tudnák megvenni egy 5 éves autót.

Az meg hogy milyen motor hajtja engem nem nagyon érdekel.Csak a dízel miatt jöttek a hülye traktorba való az a motor dumával a suzkiban úgyis meghalsz duma mellet és már untam.

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést,hogy mégis az emberek többsége mit gondol.

2014. ápr. 25. 19:32
 9/25 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__556.. .. kb ugyan ez a sztori, de most már látom nem ugyan az a swift.. mert a tied 1-3-as bocsi akkor, csak nagyon sok a közös
2014. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nekem személy szerint semmi bajom a suzukival ugyanis a családi autónk egy 1.6 benzines suzuki Liana.ép ezért vettem első kocsinak suzukit mert a családban sok suzuki van.
2014. ápr. 25. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!