Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elment a kedvem a vezetéstől,...

Elment a kedvem a vezetéstől, hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

Most csinálom a jogsit,a 3.vezetési órán voltam túl 2 napja.

Már az első órán kivitt egy kisebb forgalmú városba.Második órán már 2 városba vezetgettünk össze vissza.

Az első 2 órán is voltak bakik,egyszer le is fulladtam.

De 2 napja a harmadik órán borzasztó voltam,bementünk Budapest belvárosába borzasztó forgalom volt.Az első 40 percben semmi baj nem volt,max néha az elindulásnál egy kicsit még rángatott az autó.De az utolsó 20 percben elfelejtettem indexelni sávváltás közben,és olyan rosszul váltottam sebességet hogy megugrott az autó.

Sírva jöttem haza az óráról,holnap reggel lesz a 4. óra és már most görcs van a gyomromban hogy vezetnem kell.

Szerintetek hogy legyek nyugodtabb ennyi hiba után?

22 éves lány vagyok.


2013. ápr. 4. 22:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Meg kell nyugodni. Ha lehet faterral, vagy ismerőssel kicsit vezess egy parkolóban, vagy kresz pályán, hogy jobban érezd a kocsi, a pedálokat.

Menni fog az.

2013. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
csak nyugi!! én is 22 éves lány vagyok, 3 éve van kocsim meg jogsim de a mai napig csinálok olyat h elkalandoznak a gondolataim és nem indexelek csak bekanyarodom meg alá vagy fölé váltok véletlen. utána persze mindig korholom magam h mit bénázok :D :D megnyugtatlak: mások is csinálnak ilyeneket!! budapesti vagyok, nap mint nap közlekedem a belvárosban és rémes h az emberek milyen rosszul vezetnek!! úgyhogy tényleg no para, minden oké lesz ;)
2013. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!