Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért félek a vezetéstől?

Miért félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kezdem el megcsinálni a jogsit és kicsit izgulok, hogy nem fogok tudni jól vezetni, mert kb. 10 évesen vezettem először és utoljára kb 5 percet. :)
2010. szept. 2. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig tartok az újtól. Most pl 2 napja melózok és úgy érzem nem tudok semmit mindenki csak taszigál. De kb szedd elő azokat a pontokat mitől féltél(pl vizsgák), és mégis túl lettél rajta. Remélem neked bejön mert engem a meló még kikészít:D
2010. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ne aggódj amiatt,h 10 évesen vezettél utoljára:D:D:D

Én 17 voltam,mikor elkezdtem és csak a tanfolyam előtt ültem az anyósülésnél,kb negyed óráig ismerkedtem:D

Ne izgulj!Megnyugtatlak,h nem fogsz tudni jól vezetni!!!szerintem (sajnos) sokan annak ellenére sem tudnak "jól",h már évek óta meg van a jogsijuk:S

A vezetés összetett dolog!!!bár elsőre baromi egyszerűnek tűnik;)

sok sikert!!!

2010. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vizsgától nem félek, nekem az könnyű lesz, kiskoromban mindig érdekeltek az autók, a táblák, a közlekedés. Szinte már most kívülről fújom. egyszer egy haverommal töltöttem egy tesztet, majdnem hibátlan lett. Magától a vezetéstől parázok.
2010. szept. 2. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:

jövőhéten a kreszt kezded, vagy a rutint?

Amúgy én is jövőhéten kezdem, és én is izgulok :D

2010. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, megtanítanak rendesen, illetve az elején úgy is lesz (gondolom), aki melléd üljön, segítsen a váratlan helyzetekben. Aztán majd belejössz!

Viszont ha nagyon félsz és nem tudod ezt leküzdeni, akkor egy kicsit még hanyagold a jogsit! Balesetveszélyes és nem utolsó sorban idegesítő egy olyan vezető, aki retteg attól, amit csinál...

2010. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

16.54-es vagyok

most látom,azt írtam,h az anyósülésen ülve ismerkedtem -_-'

szóval akkor ültem először a kormánynál :D

20/L

2010. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egészet jövőhéttől kezdem.
2010. szept. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!