Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért félnek ennyire a hóban...

Miért félnek ennyire a hóban való vezetéstől az emberek?

Figyelt kérdés
Nekem ezzel soha nem volt gondom. Ugyan úgy elindulok mindenhova ahogy jó időben is. mégis napok óta mindig ugyan az a sablon kérdés csak más útvonallal "El merjek indulni?" "Milyenek az utak..." Nem tök mindegy? Ha van JÓ minőségű téli gumid és van az autóban hólánc, kis hólapát és nem utolsó sorban bőven elegendő üzemanyag akkor simán el lehet menni bárhol. Mégis miért félnek ennyire az ember a hótól?
2013. jan. 18. 11:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Tegnap ugyanezt mondta a szomszédom... ma este terepjáróval húzták ki, mert a hátsó kereke a levegőben volt. Nem tudtam nem elejteni egy félmosolyt az arcomon amikor megláttam. De mivel az árokban volt, belém már nem tudott jönni, legalábbis őt megúsztam.
2013. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Tegnap Várpalota és Veszprém között egy L200-at láttam tetőre vágva hajnalban. Ő is mert menni :)
2013. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Sokan azt hiszik itt hogy én állatkodom vezetés közben. Pedig nem. Azért mert ma mentem 65-80-al még nem állatkodtam csak teljesen egyenes út volt és minden körülmény adott volt. Teljesen fekete volt 2 nyomon az út és ráadásul 2+1 szembejövő sáv volt. Például városban kis utcákban ahol nem takarították csak az autók tolták ide-oda a havat ott maximum 30-al mentem.
2013. jan. 18. 21:51
 34/35 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy állatkodtál. De te olyan vagy, hogy mersz menni a hóban, én is, sokan mások is és sokan mások nem. Nem kell ebből 4 oldalas ügyet csinálni, aki nem mer, ne menjen, az még mindig sokkal jobb, mintha kimenne a hóra és szerencsétlenkedne és esetleg magát és másokat hozna kellemetlen helyzetbe.


A Mitsu L200-at meg azért említettem, mert az ugye magas építésü, összkerekes, difizáras terepjáró >> nem akadály neki a hó. Azon a gumi veri akármelyik személyautós téli gumit,mégis tetőn landolt.

2013. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Hát figyelj lehet hogy az L200-ason kopott nyári gumik voltak. Soha nem tudhatod ha nem nézed meg közelebbről. És ez itt a baj, hogy magasabb felépítésű jóval könnyebben borul ha netán egy oldalas csúszás közben megakad a kerék.
2013. jan. 19. 07:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!