Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorostúráknál szoktak lenni...

Motorostúráknál szoktak lenni 15-25 éves emberek is? és van olyan h kimondottan fiatalok motortúráznak?

Figyelt kérdés
köszi:)
2013. jan. 4. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy valami motoros mászkálásnál:)
2013. jan. 4. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
motorgia nem érdekel?
2013. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az milyen?
2013. jan. 4. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Hy!

Én 27 vagyok,még rendes túrára nem tuttam elmenni de azért két csoportos guruláson részt tudtam venni.

Nos aki szerintem legfiatalabb az 24környékén lehetett.

Amúgy az ilyen túrákon nem számít a kor,a nem és hogy honnan jössz, a lényeg hogy a géped legyen jó állapotban és csoportos gurulásban mindig tudd hogy hol a helyed.

Amúgy Én nagyon sokat mentem egyedül is meg csajjal a hátamon,de nagy élmény volt a csoportos gurulás,meg ott lehet tanulni a többiektől is.

2013. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ kinek mi számít túrának, egy 18alatti embernek úgysem lehet még nagy ccm-s motorja ami azért alap kell hogy legyen

Na meg 20alattiak bőven csak városban szaladgálnak, egy túra nincs korhoz kötve, csak idősebbekkel könnyebb szervezni és jártasabbak, sportmotor fórumán vannak megyékre osztva a túra topikok ott lehet olvasgatni

20/F

2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A motorgia az olyan, mint a Kaliforgia.
2013. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

# 5/6

A ccm nem számít!

Jó mondjuk legalja 125 egy nagyobb csoportos gurulásban ,mert azzal is lehet tartani a tempót.

50ccm-nek meg külön túrák ugyanúgy vannak.Ugyanúgy vannak scooteros ,simsonos találkozók,túrák,csak keresni kell egy picit neten.

Egy komolyabb túrán ami a lényeg hogy mindenki felkészült legyen,a motorja legyen jó műszaki állapotban,a leglasabb járművek karcolnak legelöl,az öreg rókák pedig ráérősen mennek általában,de mikor milyen kedvük van ,valamikor alázzák a fiatalokat is(a sok év rutinnal szemben nem lehet versenyezni) :)

2013. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen túrára gondolsz. Mert van hogy a haverokkal felpattanunk a motorra és csak megyünk 16-17 évesek. Nincs ez korhoz kötve.
2013. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk csak azok szoktak lenni! Kezdtük 16 évesen 125-el. 2-4 szoktunk menni, átlag 2-300 km-t mondjuk egy szombati napon.

Aztán ahogy teltek az évek 18 évesen mindenki 600-1000-re váltott. Most azokkal nyomjuk.

22/F

2013. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!