Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit követek el, ha B-s jogsiva...

Mit követek el, ha B-s jogsival 125-ös motort vezetek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy egy crossmotor, azaz se lámpa se semmi, viszont nem tudok hogyan kijutni a crosspályára, kb 8 km-t muszáj rendes úton mennem.

Ha rendőr elkap, akkor mi lehet? Megbüntet vagy esetleg ez érintheti a B-s jogsimat is?

Köszi!


2009. júl. 29. 19:02
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:
na okés, írtam ide részletesen magyarázatot, tegnap megtörtént a csoda, d eelszállt a frászba, bocsi még 1x nekem nincs energiám begépelgetni, a jó istenit ..........
2009. júl. 31. 07:30
 42/42 A kérdező kommentje:

na jól van, csúnyák vagytok tudjátok, most már a sokadik ember csapott be.

aki írta, hogy a biztosítás se jó ha 50-esként van nyilvántartva, nos annak ellenére h eerre semmi sem utal, mert "forgalmi engedélyre nem kötelezett gépjárművek", szal mindegy, más nincs a papíron, ennek ellenére bementem ma a biztosítóhoz, és elmondtam ezt mert ismerős az illető, szal beszélhettem vele nyíltan, és elmondtam ezt neki, és azt mondta, hogy ha történne valami és netántán fény derülne erre, akkor se az van h az egészet én fizetem zsebből, hanem %-os arányban megoszlik, és ha veszik egy 125-ös motorra fizetendő összeget meg amit erre fizetek, nos a kettő közti különbség aránya szerint oszlik meg a kár fizetése is, tehát na .... megint valaki okos volt vagy csak engem etetett, tök kedves ....

2009. júl. 31. 13:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!