Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma kaptam meg a jogsim,...

Ma kaptam meg a jogsim, kirakjam -e a "T" betűt az autómra? Sokan szerint ez rém ciki, mások szerint ajánlott. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 23:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"

Pesten ha betartod a szabályokat 5km alatt 600x villognak és dudálnak le, a forgalmi helyzetnek megfelelően kell vezetni.


"


Pont ez a szomorú hogy mindenki így gondolja, és ezt tekinti normálisnak. Zebránál nem megállni, 50 helyett 70, zölre akkor is bemenni a kereszteződésbe ha tutira nem érsz át és beragadsz.



Én betartom a szabályokat, mertha elkap a rendőr, nem az fogja fizetni a csekket aki villogtatott. Amíg nem megyek túl lassan (általában nem, sőt!), addig mindenki azt csinál amit akar, tőlem akár a légvédelem reflektoraival is villogtathat, nem érdekel.

Amíg az én autómban én ülök, én vagyok a sofőr, én felelek a saját kocsimért, és a vezetésemből adódó minden kárért, mind erkölcsi mind jogi, mind anyagi szempontból.


Az ilyen villogtató barmok meg azért mert a szabálytalankodásukat tekintik alapnak, menjenek ahova akarnak...


És igen, továbbra sem fogok 70el menni az 50es táblánál, hanem pontosan 50el; nem fogok bemenni a zöldre a kereszteződésbe ha fennáll a veszélye hogy nem érek át; nem fogok bemenni a zöldre ha nem látom a mentőt; és igenis lépésben fogok előre csurogni abban a kereszteződésben ahol semmit sem lehet látni.


Akinek ez nem tetszik, akassza fel magát!

2012. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem a TT-t.De bátyám is ezt vezette tavaly,így most én vagyok a soron következő.

Nekem is kicsinek tűnik,pedig nem vagyok magas 176cm.

Nem szándékozom szabályt sérteni,50-el megyek,ha ennyivel kell,de én is sokkal többel szeretek..:)

2012. márc. 15. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!